2733
2734
عنوان

خواهرشوهر مجرد

447 بازدید | 20 پست

کیا خواهرشوهر مجرد دارن ک همیشه هم مجبورن باهاش روبرو بشن 😕من دوتا خواهر شوهر دارم ک یکیش هم سن خودمه یکیش دوسال کوچیک تره تو ی ساختمونیم وای دیگه دیوونم کردن تو هرچیزی نظر میدن بیرونم میریم باید جواب بدیم بدتر از مادرشوهر گاهی ک ی حرفی میزنیم تو خونه فرداش دقیقشو میپرسه ازم ک چیشد واینا🙁 دعای هروزم اینه ک دوتاشون باهم عروس بشن برن ایشالله

محبوب همه باش معشوق یکی❤

بهتره از خونه مادرشوهر پاشی و جدا بشی

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

چ بد 

میشه برای برآورده شدن حاجت قلبیم یه صلوات بفرستین؟من همیشه براتون دعا میکنم ک حاجت روا بشین و غم و غصه از دل همه خانوما بره چون خانوما خیلی دلاشون نازکه و تحمل غصه ندارن...الهی هیچوقت غم به دلتون راه پیدا نکنه
2738

من دارم 

اما باهم یه جا نیستیم

ازمم ۱۰ سال بزرگتره 

خیلیم خوبیم باهم 😬

هرچقدرم اوضاع سخت باشه عاشقانه میخوامت ❤️همه تاپیکام زندگی و حرفای نگفته امه که فقط اینجا میتونم بگم 🌹☺️

عزیزم اونا خونه پدر مادرشونن جای کسیو تنگ نکردن شما برو خب 😐

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)

منننننن البته دوبار ازدواج ناموفق داشته به دلایلی ازش بدم میاد

کاربری چهارممه😒                                                   خوبه چیزی به اسم"عمل زیبایی افزایش قد"وجود نداره وگرنه الان همه ی ایرانیا ۳ متر بودن😐

من دو تا از خودم بزرگتر دارمو مجرد ولی بنده خداها کاری ندارن

اون ک متاهله رو اعصابه

هم سن خودمه

حرف باید حرف اون باشه

بزرگتر و کوچیکتری نمیکنه

همه حرفی میزنه🤨

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            

وااااا 

عزیزم وقتی خودت هر چی ازت  میپرسن جواب میدی اونام ایناجازه رو ب خودشون میدن هی ازت سوال و جواب کنن 😑😑

منم مجردم تا حالا از زنداداشم نپرسیدم کجا میری کی میای ب من چ 😏

2706