1596
1578
عنوان

خواهرشوهر مجرد

366 بازدید | 20 پست

کیا خواهرشوهر مجرد دارن ک همیشه هم مجبورن باهاش روبرو بشن 😕من دوتا خواهر شوهر دارم ک یکیش هم سن خودمه یکیش دوسال کوچیک تره تو ی ساختمونیم وای دیگه دیوونم کردن تو هرچیزی نظر میدن بیرونم میریم باید جواب بدیم بدتر از مادرشوهر گاهی ک ی حرفی میزنیم تو خونه فرداش دقیقشو میپرسه ازم ک چیشد واینا🙁 دعای هروزم اینه ک دوتاشون باهم عروس بشن برن ایشالله

محبوب همه باش معشوق یکی❤

بهتره از خونه مادرشوهر پاشی و جدا بشی

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

بچه ها این سایت به کاربراش یک میلیون هدیه میده ! از دست ندید

1546

چه جالب هم اسمیم 

منم یه خواهر شوهر مجرد دارم هم سن خودمه اما خیلی دوسش دارم بهترین دوستم اونه

من به غمگین ترین حالت ممکن شادم.                                                                                                                             تو به آشوب دلم ثانیه ایی فکر نکن 

چ بد 

میشه برای برآورده شدن حاجت قلبیم یه صلوات بفرستین؟من همیشه براتون دعا میکنم ک حاجت روا بشین و غم و غصه از دل همه خانوما بره چون خانوما خیلی دلاشون نازکه و تحمل غصه ندارن...الهی هیچوقت غم به دلتون راه پیدا نکنه

من دارم 

اما باهم یه جا نیستیم

ازمم ۱۰ سال بزرگتره 

خیلیم خوبیم باهم 😬

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 هرچقدرم اوضاع سخت باشه عاشقانه میخوامت ❤️همه تاپیکام زندگی و حرفای نگفته امه که فقط اینجا میتونم بگم 🌹☺️
1566

عزیزم اونا خونه پدر مادرشونن جای کسیو تنگ نکردن شما برو خب 😐

چیزی که من میگم:بابا با دوستام میخوایم بریم کافه چیزی که بابام میشنوه:بابا میخوایم با دوستام بریم پسرا گولمون بزنن مشروب بدن بهمون و تجاوز کنن و حامله بشیم و برگردیم                                                   من تا حالا خوشی نزده زیر دلم فقط یه بار زد دره باس ن م       کودک همسری فقط اونجایی که از تو دسشویی صدات میزنه میگه آقاااااییییی بیا منو بشووووووور 😁                                                               

منننننن البته دوبار ازدواج ناموفق داشته به دلایلی ازش بدم میاد

کاربری چهارممه😒                                                   خوبه چیزی به اسم"عمل زیبایی افزایش قد"وجود نداره وگرنه الان همه ی ایرانیا ۳ متر بودن😐

من دو تا از خودم بزرگتر دارمو مجرد ولی بنده خداها کاری ندارن

اون ک متاهله رو اعصابه

هم سن خودمه

حرف باید حرف اون باشه

بزرگتر و کوچیکتری نمیکنه

همه حرفی میزنه🤨

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            

وااااا 

عزیزم وقتی خودت هر چی ازت  میپرسن جواب میدی اونام ایناجازه رو ب خودشون میدن هی ازت سوال و جواب کنن 😑😑

منم مجردم تا حالا از زنداداشم نپرسیدم کجا میری کی میای ب من چ 😏

1563
وااااا  عزیزم وقتی خودت هر چی ازت  میپرسن جواب میدی اونام ایناجازه رو ب خودشون میدن هی از ...

اینجوری نیستن پروعن مخصوصا کوچیکه دیگه چیکارکنم تا وقتی اینجام نمیتونم چیزی بگم شوهرمم همش میگه درست میشه 😐

محبوب همه باش معشوق یکی❤
عزیزم اونا خونه پدر مادرشونن جای کسیو تنگ نکردن شما برو خب 😐

وا مگه من جای کسیو تنگ کردم خودشون خواستن اینجا باشم خب یعنی چون اینجام باید فضولی کنن 😕

محبوب همه باش معشوق یکی❤
1480