2703
2553
عنوان

همه عاشقا بیاییییید اعلام حضور کنید کارتون دارم 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 22402 بازدید | 1164 پست
خواب دیدم بچم بدنیا اومد یه اقایی قد بلند بچه رو گرفت سمت اسمون دستای بچه رو باز کرد از لای دستای بچ ...

بیا نگفتم...اینم ی نشونه از خداست ک داره بهت میگه ناشکری نکن و شاکر باش بابت فرزندی ک بهت بخشیدم

فقط امیدت ب خدا باشه و برو جلو دنبال کارای شوهرت باش توام پیگیر باش ب عنوان زنش حق داری بدونی

این کاربری دست دو نفره...یکیش دوستم zara مجرد و علاف و بیکار🤣🤣🤣🤣.......یکی هم صاحب پروفایل.....قشنگ از نوع تاپیک ها مشخصه کی چی پرسیده😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ینی ممکنه خوابم تعبیرش خوب باشه

خوب نیس ب نظر من عالیه

این خودش ی نشونه ی خوبه از رحمت خدا ک میباره ب زندگیت انشاالله ی زودی

این کاربری دست دو نفره...یکیش دوستم zara مجرد و علاف و بیکار🤣🤣🤣🤣.......یکی هم صاحب پروفایل.....قشنگ از نوع تاپیک ها مشخصه کی چی پرسیده😁
2720
اره پس چییی....اون هدیه از طرف خداست .تموم بونم مورمورشد

بمیرم برا بچم چقدر ناشکردی کردم براش دکتر گفته بود من باردار نمیشم ولی شدم اما بازم ناشکری کردم لعنت بمن

برای حاجتم یه یا الله میگی؟الله یارت
من دوستیم ولی ی کم منکراتیه خاطرم 😐😶

بگو میشنویم غریبی نکن

2714

[QUOTE=109498799]خوب نیس ب نظر من عالیه این خودش ی نشونه ی خوبه از رحمت خدا ک میباره ب زندگیت انشاالله ی زودی[/QUOTE با حرفت ارومم کردی مرسی

بمیرم برا بچم چقدر ناشکردی کردم براش دکتر گفته بود من باردار نمیشم ولی شدم اما بازم ناشکری کردم لعنت ...

یعنی اگه دستم بهت میرسید...تو حامله هم نمی شدی و الان کفر نعمت میکنی؟تو ک باید قدرشو بیشتر از همه بدونی ک...

اون میفهمه میشنوه باهاش صحبت کن اهنگ ملایم گوش کن با صدای بلند گریه نکن...براش شعر بخون از باباش براش بگو...توی دلت نه ها بلند بگو ک بشنوه بلند بلند دعا کن 

بگو میشنویم غریبی نکن

ی بار خیلی دعوامون شدید شد😐 بعد من عصبی شدم گفتم میخوام بخوابم دیگه بسه اونم گفت باشه میخوابیم 

من گفتم .ک.و...م دهنت شببخیر اینقدر خندید اشتی کردیم😆

Ça va aller :||||
یعنی اگه دستم بهت میرسید...تو حامله هم نمی شدی و الان کفر نعمت میکنی؟تو ک باید قدرشو بیشتر از همه بد ...

عاشق صدای باباشه اون حرف زدنی این حرکت میکرد 

[QUOTE=109498799]خوب نیس ب نظر من عالیه این خودش ی نشونه ی خوبه از رحمت خدا ک میباره ب زندگیت انشاال ...

این نیاز نیس من ارومت کنم ک تو باید منطقی فکر کنی عزیزم فقط برو دنبال کارای شوهرت و هر وقت دلت لرزید و اشکت لغزید یاد خوابت بیوفت تا آروم بشی ب خدا توکل کن حتی بچت هم دستاشو رو ب خدا باز کرده و خدا بخاطر اون رحمتشو برات فرستاده تا زندگیت رو روشن کنه...اینم تعبیر خوابت...

هیچی نمیتونه جلوی عشق رو بگیره تو ی زنی زن خیلی قوی تر از مرده تو میتونی و همه مشکلات رو پشت سر میذاری تو ی زن تنها نیستی ی زنی با ی پسر قوی ک خدا  توی دلت گذاشته

2706