2410
2553
عنوان

همه عاشقا بیاییییید اعلام حضور کنید کارتون دارم 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 22402 بازدید | 1164 پست

جلوی ننش کم نیار اصلا...جلوی اون محکم باش سعی کن ته و توی قضیه رو همهم هرجور شده بفهمی و مطمئن شی چی ب چیه

این کاربری دست دو نفره...یکیش دوستم zara مجرد و علاف و بیکار🤣🤣🤣🤣.......یکی هم صاحب پروفایل.....قشنگ از نوع تاپیک ها مشخصه کی چی پرسیده😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

جلوی ننش کم نیار اصلا...جلوی اون محکم باش سعی کن ته و توی قضیه رو همهم هرجور شده بفهمی و مطمئن شی چی ...

میترسم اگه ب مامانش یه چیز بگم دیگه نره دنبال کارای شوهرم اون همیشه بمونه زندان براهمین جلوش کم میارم

برای حاجتم یه یا الله میگی؟الله یارت
2720
از بچمم بدم میاد میگم از پاقدم اینه حتما

این حرفو نزن...اصلا این حرفو نزن...

اگه پا قدم بجا بود بعد هفت هشت ماه پا قدمش نشون نمیداد پاقدم ماله چیزیه ک تا میاد تو زندگیت متوجه خوب یا بد شدن زندگیت میشی و در جا زندگیت از این رو ب اون رو میشه ن بعد نصف سال

این کاربری دست دو نفره...یکیش دوستم zara مجرد و علاف و بیکار🤣🤣🤣🤣.......یکی هم صاحب پروفایل.....قشنگ از نوع تاپیک ها مشخصه کی چی پرسیده😁
اینا از خداشونه من خواب بمونم نرم دیدنش همه از خداشونه ما جداشیم حتی خانواده خودم اما مگه من ازش جدا ...

😔😔😔غصع نخور اصلا حل میشع چون خدارو دارین برات صد صلوات نذر مکنم

هیچ کاری بی حکمت نیست
2714
اون بچه اومده زندگیت نجات بده کسایی  ک میگن جدا بشین  همین بچه باعث میشع باهم باشین

خواب دیدم بچم بدنیا اومد یه اقایی قد بلند بچه رو گرفت سمت اسمون دستای بچه رو باز کرد از لای دستای بچه نور سبز پخش شدهمه جا روشن شد

برای حاجتم یه یا الله میگی؟الله یارت
میترسم اگه ب مامانش یه چیز بگم دیگه نره دنبال کارای شوهرم اون همیشه بمونه زندان براهمین جلوش کم میار ...

از لحاظ این که میگه جدا شو میگم کن نیار و محکم باش

خواب دیدم بچم بدنیا اومد یه اقایی قد بلند بچه رو گرفت سمت اسمون دستای بچه رو باز کرد از لای دستای بچ ...

واییییی  پ چرا دلت میاد ایجو بگی اون فرشتس  فرشته اونم از عشق واقعی و پاک خلاصع خالص  خداروشکر کن بچه ی عشقت تو شکمته 

هیچ کاری بی حکمت نیست
2706