2733
2734
عنوان

همه عاشقا بیاییییید اعلام حضور کنید کارتون دارم 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 22402 بازدید | 1164 پست

[QUOTE=109497433]چ خانوم مهربونی داره اقات😻قران بخون دعا کن نذر بکن حل میشع[/QUOTE ن من اصلا مهربون نیستم مهربون اونه ک منو جوری عاشق خودش کرده ک الان دارم ذره ذره اب میشم 

برای حاجتم یه یا الله میگی؟الله یارت
چ خانوم مهربونی داره اقات😻قران بخون دعا کن نذر بکن حل میشع

مهربونی از شماست گل من...من ک میگم زیر سر خانواده شوهرشه هر چی هست ی دسیسه ای چیدن واسه این بیچاره ها

این کاربری دست دو نفره...یکیش دوستم zara مجرد و علاف و بیکار🤣🤣🤣🤣.......یکی هم صاحب پروفایل.....قشنگ از نوع تاپیک ها مشخصه کی چی پرسیده😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو هفت هفت و نیم اونجا باش ک تا در باز شد بپری تو ارکیده راست میگه مطمئن شو اصن واسه بنده خدا وکیل ...

امروز مامانش میگه برو طلاق بگیر گفتم دلت به بچم نمیسوزه گفت دیگه چیکار کنم

2731
مهربونی از شماست گل من...من ک میگم زیر سر خانواده شوهرشه هر چی هست ی دسیسه ای چیدن واسه این بیچاره ه ...

شاید.‌‌.‌چرا مادرش میگ دخالت نکن مگ خانومش نیس

هیچ کاری بی حکمت نیست

وای خدای من...

خدایا ب بزرگترین قسمت میدم بخاطر طفل توی شکمش ی نظری ب حالش کن

این کاربری دست دو نفره...یکیش دوستم zara مجرد و علاف و بیکار🤣🤣🤣🤣.......یکی هم صاحب پروفایل.....قشنگ از نوع تاپیک ها مشخصه کی چی پرسیده😁

بگو ن من طلاق میگیرم ن شوهرم منو طلاق میدع ما ی خونواده ایم بچه داریم

هیچ کاری بی حکمت نیست
شاید.‌‌.‌چرا مادرش میگ دخالت نکن مگ خانومش نیس

واسه همین چیزا میگم دیگه...خیلی بده خیلی سخته ک حتی خانوادت هم پشتتو خالی کنن...

2738
بخواب دختر ساعت کوک کن بسپار بیدارت کنن  بتونی فردا شارژ بری

اینا از خداشونه من خواب بمونم نرم دیدنش همه از خداشونه ما جداشیم حتی خانواده خودم اما مگه من ازش جدا میشم محااااله بخدا شوهر من تو دنیا لنگه نداره از بس عاشقمه ینی فقط دو دقیقه قهر کنم دنیا رو اتیش میزنه چند روز پیش تولدم بود تو زندان جمعه ها نمیتونن تلفن بزنن ولی اون بمن زنگ زد میگه درست پنج ساعته دارم التماس میکنم بذارید ب خانومم زنگ بزنم فقط تولدشو تبریک بگم اخه من چجوری از این جدا بشم

وای خدای من... خدایا ب بزرگترین قسمت میدم بخاطر طفل توی شکمش ی نظری ب حالش کن

کاش حداقل بهم بگن چند وقت قراره اونجا بمونه تا من این همه عذاب نکشم

2706