1472
1411
عنوان

همه عاشقا بیاییییید اعلام حضور کنید کارتون دارم 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 22292 بازدید | 1163 پست
از بچمم بدم میاد میگم از پاقدم اینه حتما

این حرفو نزن...اصلا این حرفو نزن...

اگه پا قدم بجا بود بعد هفت هشت ماه پا قدمش نشون نمیداد پاقدم ماله چیزیه ک تا میاد تو زندگیت متوجه خوب یا بد شدن زندگیت میشی و در جا زندگیت از این رو ب اون رو میشه ن بعد نصف سال

اینا از خداشونه من خواب بمونم نرم دیدنش همه از خداشونه ما جداشیم حتی خانواده خودم اما مگه من ازش جدا ...

😔😔😔غصع نخور اصلا حل میشع چون خدارو دارین برات صد صلوات نذر مکنم

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

اون بچه اومده زندگیت نجات بده کسایی  ک میگن جدا بشین  همین بچه باعث میشع باهم باشین

خواب دیدم بچم بدنیا اومد یه اقایی قد بلند بچه رو گرفت سمت اسمون دستای بچه رو باز کرد از لای دستای بچه نور سبز پخش شدهمه جا روشن شد

1475
خواب دیدم بچم بدنیا اومد یه اقایی قد بلند بچه رو گرفت سمت اسمون دستای بچه رو باز کرد از لای دستای بچ ...

واییییی  پ چرا دلت میاد ایجو بگی اون فرشتس  فرشته اونم از عشق واقعی و پاک خلاصع خالص  خداروشکر کن بچه ی عشقت تو شکمته 

1432
خواب دیدم بچم بدنیا اومد یه اقایی قد بلند بچه رو گرفت سمت اسمون دستای بچه رو باز کرد از لای دستای بچ ...

بیا نگفتم...اینم ی نشونه از خداست ک داره بهت میگه ناشکری نکن و شاکر باش بابت فرزندی ک بهت بخشیدم

فقط امیدت ب خدا باشه و برو جلو دنبال کارای شوهرت باش توام پیگیر باش ب عنوان زنش حق داری بدونی

1474
بمیرم برا بچم چقدر ناشکردی کردم براش دکتر گفته بود من باردار نمیشم ولی شدم اما بازم ناشکری کردم لعنت ...

یعنی اگه دستم بهت میرسید...تو حامله هم نمی شدی و الان کفر نعمت میکنی؟تو ک باید قدرشو بیشتر از همه بدونی ک...

اون میفهمه میشنوه باهاش صحبت کن اهنگ ملایم گوش کن با صدای بلند گریه نکن...براش شعر بخون از باباش براش بگو...توی دلت نه ها بلند بگو ک بشنوه بلند بلند دعا کن 

1457