1472
1411

کسایی ک عاشقن یا میخوان ب عشقشون برسن بیاید دور هم باشیم از خاطره های خنده دار گرفته تا دعوا اشک و ...تعریف کنیم و باهم دردودل کنیم و واسه هم دعا کنیم ایشالا که همهههه ب عشقامون برسیم،

يا حبيب من لا حبيب له❤️لا تخف و لا تحزن انا منجوك:نترس و غمگين نباش ما نجاتت مي دهيم (عنكبوت٣٣)

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

1475

عاشق یکی بودم شوهر کردم الانم شوهرمو دوست دارم ولی اونم ....

مجبودم کردن قبول کنم شوهرمو خداراشکر مرد خیلی خوبیه ولی دله دیگه بعضی وقتا میره

💜خدایا نمیگویم دستم را بگیر عمریست گرفته ای رهایم نکن 💜
1334
عاشق یکی بودم شوهر کردم الانم شوهرمو دوست دارم ولی اونم .... مجبودم کردن قبول کنم شوهرمو خداراشکر م ...

عزیزم میفهممت عشق هیچوفت فراموش نمیشه،چرا بهم نرسیدین

يا حبيب من لا حبيب له❤️لا تخف و لا تحزن انا منجوك:نترس و غمگين نباش ما نجاتت مي دهيم (عنكبوت٣٣)
1476
خب من اولیش اینه... هرموقع تو ماشین مینشستیم همیشه اول دسته منو میگرفت مییذاشت رو دنده وبعد دنده میز ...

اخخيييي چه قشنگ

اولین قرارمون بعد یکسال نشستم توی ماشینش انقد هیجان داشتم نمیتونستم نگاش کنم فقط یه دست ویه پاشو میدیدم

هیچوقت باورم نمیشد اینقد جذاب باشه که همه اعتماد به نفسمو بگیره 

هیچی دیگه بعدها همه ش می‌گفت مجسمه شده بودی اونروز😅

دلم تنگ میشودگاهی برای 1دوستت دارم ساده 2فنجان قهوه داغ3روزتعطیل درزمستان 4خنده بلند و5انگشت دوست داشتنی که بین انگشتانم جابگیرد

بچه ها همه بيايد تعريف كنيد ،به عشقتون رسيدين؟نرسيدين؟چي شد ك نرسيدين چي شد ك رسيدين😅

1450