2733
2739
عنوان

دیگه حالم ازش بهم میخوره

768 بازدید | 48 پست

دوسدارم بره بمیره و فقط نفرینش میکنم و خدا کنه جواب خیانتشو ببینه واز خدا میخوام یکی پیدا بشه همونقدر که منو اذیت کرد اذیتش کنه ؛ من دنیا محبت بهش کردم و همیشه احترام کردم و هزار بار غرورمو زیر پا گذاشتم بخاطرش ولی اون چی  کم محلی کرد و با دل سنگش منو کوچک کرد و آنقد جوابمو نداد آخرش خیانت کرد و تموم شد عین خیالشم نیس واقعا مرد دیگه وجود نداره و انصاف نیس دل شکستم

شوهرت يا دوست پسرت

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نامردی که قرار بود ازدواج کنیم 

یه روزی حدا رو شکر می کنی که الان رفت!!!  نه بعد ازدواج و سوزوندن آینده ات و یک بچه!!!!!!

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖
2738
به نظرم نباید طرف مقابل  از احساس آدم صددرصد مطمئن بشه.خیالشون که راحت بشه سرد میشن

دقیقا؛ چون اوایل که جواب مثبت نداده بودم مثل پروانه دورم میگشت و اما تا اکی دادم فقط اذیتم کرد 

کاش خودمو کوچک نمیکردم خیلی غرورم رو زیر پا گذاشنم قدرمو ندونست ندونست ت ت😞

تو به خاطر اون کاری نکردی تو به خاطر احساس و عشقت فدا کاری کردی  اشتباه از اون بود که قدر این کارها رو نمی دونست!!

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖
تو به خاطر اون کاری نکردی تو به خاطر احساس و عشقت فدا کاری کردی  اشتباه از اون بود که قدر این ک ...

اون فقط این اواخر واسم کلاس گذاشت و من هر کار کردم جدا نشیم نشد

2706