1507
1411

نوبت گرفتم برم پاک کنمشون

گروه آبی شروع رژیم ۹۸.۷.۱۳                                    وزن فعلی ۷۶ وزن هدف ۶۲                                      من میتونم💪💪💪💪

عکس بده از قبل و بعد

سالها قبل فک میکردم تنهایی عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد. ♤ کاربر عزیز اگ مخالف نظرمی ریپ نزن این نظر شخصیه منه هر کسی یه ایده متفاوت دارع♤#کاربر_قدیمی

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1517

عکس قبلشم الان تو گوشیم ندارم

گروه آبی شروع رژیم ۹۸.۷.۱۳                                    وزن فعلی ۷۶ وزن هدف ۶۲                                      من میتونم💪💪💪💪
1432
کارش چقد بد بوده

ن شانس من بد بود پیش معروف ترینوبهترین جارفتم😢

عکس قبلشم الان تو گوشیم ندارم

خب وقتی ابروتون خوبه چرا این بلاهارو سر خودتون میارید

پاکش هم کنه زشت میشه خیلی ولش کن 

میتونی رنگ خیلی روشن بزنی کمی بهتر میشه

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسر قشنگم از خدا میخوام که تورو سلامت بذاره بغلمون😘😘خدایا شکرت....

هاشور آگه رو خط ابرو خودتون بزنید هیچوقت پشیمون نمیشید

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
ن شانس من بد بود پیش معروف ترینوبهترین جارفتم😢

بنظرم پاک نکن برو ترمیم کنه 

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برا به سلامت بدنیا اومدن نی نیم لطفا یه صلوات بفرستین.
قشنگه که بمرور طبیعی تر میشه پاک نکنی مواد شیمبای ابروتو نابود میکنی

۳ ساله هستن

1476

زیر ابروهاتو مرتب کنی و یه قیچی بزنی خیلی خوب میشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسرم نفسم...اومدی و شدی همه زندگیم. جونم بهت بسته اس. کی این چند هفته میگذره که بتونم بغلت کنم😍با جون و دلم عاشقتم ارمیای مامان 😘
خب وقتی ابروتون خوبه چرا این بلاهارو سر خودتون میارید پاکش هم کنه زشت میشه خیلی ولش کن  میتون ...

نمیدونم والا یه جا خیلی یا اطمینان میگه یه حوری پاک میکنم نمونه دیگه نفرت دارم ازشون

ابروهای خودتم اتقدر پهن بود؟

سالها قبل فک میکردم تنهایی عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد. ♤ کاربر عزیز اگ مخالف نظرمی ریپ نزن این نظر شخصیه منه هر کسی یه ایده متفاوت دارع♤#کاربر_قدیمی
زیر ابروهاتو مرتب کنی و یه قیچی بزنی خیلی خوب میشه

زیرشو گذاشتم ابروی خودم پر پر بشه بعدبرم پاک کنم

1508