عنوان

درمان و ترمیم سریع زخم

26692 بازدید | 36 پست

خانمها سلام سه روز قبل جراحی کردم چی بخورم که زودتر خوب بشم بجز آناناس چی بخورم که جای زخم زودتر خوب بشه کیست مویی عمل کردم عمیق بوده باید سریع برم سر کار 

بیایید خوبی کنیم... بیایید خوب باشیم... فطرت انسان نیکویی کردن است.... آدم‌های مهربان را احمق فرض نکنید... آنها قلب بزرگی دارند و بخششی بیکران.... آدم‌های مهربان ستارگان دنیا هستند... شما چند ستاره اید؟ 

اومدم بگم اناناس

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
Age zakhmet baze bego y chizi bgm sari ta 10 beshmari khob shode 

زخم لیزری هست اما درن گذاشته لابد بازه 

بیایید خوبی کنیم... بیایید خوب باشیم... فطرت انسان نیکویی کردن است.... آدم‌های مهربان را احمق فرض نکنید... آنها قلب بزرگی دارند و بخششی بیکران.... آدم‌های مهربان ستارگان دنیا هستند... شما چند ستاره اید؟ 
کیست مویی پشت کمر عمل کردی؟عمل باز انجام دادی؟ منم دارم میترسم عمل کنم... 

بله سه روز قبل تهران پاسداران پیش دکتر زهرا سعادتی با لیزر عمل کردم الان اگه باز عمل میکردم می‌ مردم همین طوری با لیزر خیلی درد داره البته موقع عمل اصلا هیچی متوجه نمیشی هرچه زودتر بری بهتره چون اون داره داخل بدنت گسترده تر میشه خودت خبر نداری منم دیر رفتم متاسفانه. 6تومن شد لیزری

قرص اناهیل بگیر همون قرص آناناس هست اما خیلی قوی و موثر قبلش با دکترت هماهنگ باش

دکترم فقط گفت آب‌میوه بخور چای و قهوه نسکافه بخور برای سردرد اینا و سوپ

بله سه روز قبل تهران پاسداران پیش دکتر زهرا سعادتی با لیزر عمل کردم الان اگه باز عمل میکردم می‌ مردم ...

6 میلیون؟ چقد زیاد... جاش میمونه آیا؟اخه شوهر دوستم عمل کرده دوستم میگه جاش گود شده... 

تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است...
پسر من پارسال عمل کرد زخمش هم خیلی عمیق بود روزی دوبار زخمشو با سرم شستشو می دادم وگاز استریل وازلین ...

برای من هم عمیق بود زخم باز نیست من با لیزر کردم فعلا نمی دونم توش چه خبره 

6 میلیون؟ چقد زیاد... جاش میمونه آیا؟اخه شوهر دوستم عمل کرده دوستم میگه جاش گود شده... 

بالاخره عزیزم اندازه کف دست از بدنم درآوردند طبیعی هست که جاش بمونه 

ولی هرچه سریعتر جراحي کنی بهتره عمیق نمیشه 

2706