2726
عنوان

خدا به حق همین رحمتت که از اسمون میباره بچمو بهم برگردون

| مشاهده متن کامل بحث + 1094 بازدید | 66 پست
آره بچم از اول با خودم بود.. یه سالش بود جدا شدیم. تو این ۶, سال حتی یبار ملاقات بچه نیومده. دخترم ا ...

ای خدا لعنت کنه کلا محوشون کنه، بچه الان اگه بره بهش ضربه میخوره

خدا بهت صبر بده.. میتونم بفهمم چه حالی داری؟! هیچ جوره با بچه در ارتباط نیستی تلفنی یا آشنایی که واس ...

به هر سگ و گربه ای تو فامیلاش بگی زنگ زدم همشون میترسن از اون حیوون از ترسشون چیزی نمیگن 

مرتیکه یه نظامی عقده ای که خداروشکر تریاکی هم شده، اخرین بار پسرمو دیدم میگفت بابا با عمو سیم میکشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای خدا لعنت کنه کلا محوشون کنه، بچه الان اگه بره بهش ضربه میخوره

آره.. دو جلسه بردمش دادسرا که ملاقات داشته باشه با پدرش.. اونم مجبور بودم.. اونقدر چسبید به من و گریه کرد.. دیگه مشاور دادگاه گفت صلاح نیست بچه با این حالت از مادرش جدا بشه.. دعا کن برام بره گم شه بره همون جوری که این ۶ سال بوده

به هر سگ و گربه ای تو فامیلاش بگی زنگ زدم همشون میترسن از اون حیوون از ترسشون چیزی نمیگن  مرتی ...

ای وااای چقدر سخته کارت.. کاش تو فامیلاشون یکی بود باهات همکاری کنه.. خیلی سخته بچتو نبینی اونم اینهمه مدت.. نامادری‌اش رو میشناسی؟ چجوری زنیه؟

2728
آره.. دو جلسه بردمش دادسرا که ملاقات داشته باشه با پدرش.. اونم مجبور بودم.. اونقدر چسبید به من و گری ...

قاضی اگه منصف باشه میفهمه صلاح نیس بچه ازت جدا بشه

ای وااای چقدر سخته کارت.. کاش تو فامیلاشون یکی بود باهات همکاری کنه.. خیلی سخته بچتو نبینی اونم اینه ...

نه نمیشناسم فقط شنیدم از اون دخترای سن بالاس که خونه مونده بوده

همون که معتاده  رو دادگاه بگو

اره میگم، الان سن پیش دبستانیش رسیده هیچ کاری نکرده نه ثبت نام نه هیچی اونم میگم تو دادگاه اگه واقعا منصف باشن باید یه حمکی بدن 

2706