2737
2734

کلا تجربه هاتونو بگید😊

من طبعم سرده چجوری آب زیاد بخورم سالاد کاهو سبزیجات خیار، اکثر اینا که لاغر میکنن سردن چیکار کنم هم لاغر شم هم سردیجات نخورم

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ات رو تغییر میدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فقط رژیمه درست بگیرین

من سرخود رژیم گرفتم صورتم چروک شد

ویتامین د بدنم ۵ شد

ریزش شدید مو گرفتم و بشدت عصبی شدم

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
2738
فقط رژیمه درست بگیرین من سرخود رژیم گرفتم صورتم چروک شد ویتامین د بدنم ۵ شد ریزش شدید مو گرفتم و ...

الان از یه کارشناس تغذیه رژیم گرفتم ولی همش سردیجاته آخه اونا که با طبع کاری ندارن

الان از یه کارشناس تغذیه رژیم گرفتم ولی همش سردیجاته آخه اونا که با طبع کاری ندارن

خیلی سردی نخور

مغز سردمیشه ، فراموشی میاره

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕

منم طبعم سرده ب دکتر گفتم بهم چهارتخمه داد بعد غذا دم میکنم میخورم نمیدونم بخاطر طبع سردم داده یا نه و اینکه گفت رو خیار و گوجه پونه بریز 

خداجووونم شکرت بخاطر معجزه زندگیم دختر نازم❤🧚🏻‍♀️🤲اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم😍
گشنم میشه 😂😂هی میگن خیار و سیب بخور سیر میشی ولی اثرس نداره 😄😄😄البته من فقط در حد ۴.۵کیلو میخام ...

چندروز اول رژیم خیلی سخته باید طاقت بیاری بعدش عادت میکنی، قبل غذا حتما یه بشقاب سالاد بخور همچین اشتهاتو کم میکنه

ولی ۴ ۵ کیلو رو راحت با ورزش کم کن

خیلی سردی نخور مغز سردمیشه ، فراموشی میاره

ببخشید همش آب دهنم میریزه و بیحالم از وقتی این رژیمو شرو کردم، اصن نمیخوام سردی بخورم دیگه

ببخشید همش آب دهنم میریزه و بیحالم از وقتی این رژیمو شرو کردم، اصن نمیخوام سردی بخورم دیگه

خب همه اون کارهایی ک گفته بکن فقط کنارش روزی دو تا قاشق عسل و سیاه دانه بخور 

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
2706