2733
2734
عنوان

تو این جا به یه چیز رسیدم🤣🤣🤣

224 بازدید | 24 پست

خدایی دقت کردین اینجا بیشتر از اینکه نی نی سایت باشه 

خواهر شوهر مادر شوهر سایته😐😐😐🤔😂😁

اسکار بهترین لحظه هم تعلق میگیره به وقتی که معلم میبردمون پای تخته درس بپرسه یهو زنگ تفریح میخورد      کاربر سال 96 هسدددددددم یه مدت تو ترک بودم  دیدم نمیشه از نی نی سایت دور بود باز دوباره معتادش شدم.  مرسی اه  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اسمش باید میشد همه چی سایت هر چه میخواهد دل تنگت بگو

دیروز یک خاطره بود حسرتش را نخور 💫 و امروز یک هدیه است قدرش را بدان و از تک تک لحظه هایت لذت ببر❣💗❤💜💛💚💙
2738

میدونین چرا

چون خیلیا کسیو ندارن ک باهاش مشورت کنن یا اینکه نمیخوان با کسی که میشناسدش درد دل کنن از طرفیم معمولا اعضای سایت سالای اول ازدواجشونه و بی تجربگی و مشکلات..

خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره
میدونین چرا چون خیلیا کسیو ندارن ک باهاش مشورت کنن یا اینکه نمیخوان با کسی که میشناسدش درد دل کنن ا ...

اره والا حالا جالبه تاپیک مادر و خواهر شوهر چقد شلوغ تاپیک در مورد نی نی دو صفحه میره جلو😁

اسکار بهترین لحظه هم تعلق میگیره به وقتی که معلم میبردمون پای تخته درس بپرسه یهو زنگ تفریح میخورد      کاربر سال 96 هسدددددددم یه مدت تو ترک بودم  دیدم نمیشه از نی نی سایت دور بود باز دوباره معتادش شدم.  مرسی اه  
کشفیاتتو دوس دارم😂

فدا مذا😂😂😂😂

2706