2737
2734
عنوان

باشگاه و بدنسازی .😢😢😢☹☹☹..

172 بازدید | 16 پست

سلام . بچه ها من ی هفتس باشگاه میرم با دستگاه روزاییم ک نمیرم هوازی کار میکنم. رژیمم گرفتم س ۸ شاممو میخورم . ولی ۱۰۰ گرمم کم نکردم . خیلی ناامیدم 😢😢😢☹☹☹☹

یکی توی دلمه 😍فرق داره با همه ♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روزای اول وزن کم نمیکنی فقط چربی هات خورد میشن. بعد بکی دو هفته نیبینی روزانه وزنت میاد پایین و این بخاطر تلاش لین روزاته

ولی خیلی سخته فهمیدن حرفای اونی که چشاش قشنگه
2731
روزای اول وزن کم نمیکنی فقط چربی هات خورد میشن. بعد بکی دو هفته نیبینی روزانه وزنت میاد پایین و این ...

خداکنهههه . خدا از دهنت بشنوه ...

2738

عزیزم،با دستگاه کار نکن لاعر میکنی اندامتم شکل میده ولی اگه ول کنی خیلی ضایع تر از قبل میشه!!

ورزش بکن ولی ورزشایی مثل پیاده روی و...

تو، به ادب خود ارزش می یابی،پس آن را با بردباری زینت بخش...(امام علی علیه السلام)

اولا ممکنه اشتباه میکنی. شاید داری سایز کم میکنی. یعنی عضلاتت تقویت میشه و چربیهات از بین میره. اگه لباسات کمی گشاد شده همینه

دوما اگه اینطور نیس و واقعا تغییر نکردی رژیم شوک بگیر .تا دو ساعت بعد ورزش هیچی نخور بجز سفیده یه تخم مرغ یا یه فنجون شیر. فقط یکی از اینا بعدش هم رعایت کن اگه در طول روز نون و برنج و ماکارونی اینا بخوری بدتر پف میکنی

سعی کن خودتو با سالاد و سینه مرغ و سفیده تخم مرغ و شیروماست سیر کنی

بهترین معلم تو آخرین اشتباهيه که مرتکب شدی
اولا ممکنه اشتباه میکنی. شاید داری سایز کم میکنی. یعنی عضلاتت تقویت میشه و چربیهات از بین میره. اگه ...

مرسی . ی کم جمع  شده هیکلم البته خودم ک نمیفهمم شوهرم میگه

2706