2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ارہ با پشت دستاش دادہ بھم.........

ھمین ک دخالت نکنن ادم درک کنن و طرفت باشن باشہ کادونمیخاد بدن......

♥💜💛💚💙من با تو بود ❣که فهمیدم ❣آرامش یعنی بودن میانِ❣آغوش کسی که دوستش داری♥💜💛💚💙
2728

هیچی، حتی تبریک خالی هم نگفتن😑

🌿لطفاً برای شفای دخترم دعا کنید 🤲  خدایا به بزرگیت قسم،هیچ پدر و مادری رو با اولادش امتحان نکن، خدایا منو با دخترم امتحان نکن،الهی آمین🤲🌿
2738

مادرشوهرمن ک خیلی پیرهست ولی تو این سه سال خواهرشوهرم بادختراش کیک واسم میگیرن وسورپرایزم میکنن کادو هم بهم میدن البته یبارهم ک مادرشوهرم بود بهم پول داد مادر شوهر من خیلی ساکته حتی داشته دیگه کور میشده ب کسی چیزی نمیگفته ک ببرنش دکتر ک نکنه مزاحم کسی بشه

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
اصلا یکبار نپرسیده تولدت کی هست ولی انتظار داره تولد خودش و بچه هاش رو یادمون باشه اتفاقا امروز تو ...

تو هم بهش اهمیت نده 

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
اونامنو زجرندن کادوپیشکش. بیاببین واسه اون عروسشون چکارا که نکردن ونمیکنن.واسه سالگردازدواجمونم کلی ...

توهم خیلی بهشون اهمیت نده نه قهرباش نه دوست 

مادرشوهرمن ک خیلی پیرهست ولی تو این سه سال خواهرشوهرم بادختراش کیک واسم میگیرن وسورپرایزم میکنن کادو ...

وای چ زن خوبیه.. همش دلم ی مادرشوهر پیر ومهربون میخاست ولی ی جوون و بدجنس نصیبم شد😂😂😂

2706