2733
2734
عنوان

سوال در مورد سنجش کلاس اول دارم

125 بازدید | 9 پست

سلام دوستای گلم خوبین؟ پسرم توپیش دبستانیشون ما رو فرستادن واسه سنجش کلاس اول   منم چون باهاش کار نکردم و چون بیش فعاله و دقت نداره نرفتم    حالا دارم مهدشو عوض میکنم   میبرم جای دیگه ثبت نامش کنم اونا هم گفتن باید ببریش سنجش      خیلی استرس دارم  نمیدونم چطور باهاش کار کنم نمرش پایین نشه  اخه با هزار پارتی بردمش نمرش چهارده شد ولی ثبتش نکردن  اینجا هم گیر دادن حتما ببرمش 

واسه سلامتی پسرم دعا کنید لطفا 

بیش فعالی باید درمان بشه بچه اذیت میشه اینجوری بره جلو

آدم ها گاهی چوب اشتباهاتشان را جای دیگری می خورند.جایی که حتی فکرش راهم نمی کنند.حواستان باشد چوبی که به احساس و زندگی دیگران می زنیم؛ تاوان دارد.این دل شکستن ها، این بی انصافی ها ،این بازی دادن ها همه اش تاوان دارد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پیش دبستانیش عذرشو خواستن گفتن بچه ها رو اذیت میکنه    همشون زوم کردن رو این در صورتی که همشون شیطونن حالا این بیشتر       جلو بچم به شوهرم گفته بودن خانومت بیاد پروندشو ببره

پسرم کلاس اوله تو کلاسشون به گفته معلمشون از 32 نفر 8 نفر بیش فعالن، تو سنجش قبول میشه نگران نباش نه ...

اره نگران همینم     میگم نکنه واسه مدرسش مشکل پیش بیاد   ممنونم ازت

2738
اره نگران همینم     میگم نکنه واسه مدرسش مشکل پیش بیاد   ممنونم ازت

ان شاء الله که مشکلی نیست، تو سنجش چیز خاصی نمیپرسن فقط در این حد که اگه بچه ای معلولیت ذهنی یا جسمی داره شناسایی بشه، بیش فعالی باعث رد بچه نمیشه 

پیش دبستانیش عذرشو خواستن گفتن بچه ها رو اذیت میکنه    همشون زوم کردن رو این در صورتی که ه ...

پیش دبستانی ها چون غیر انتفاعی ان و جذب مشتری براشون اولیت داره اگه وجود بچه ای باعث دردسر بشه به راحتی عذرشو میخوان ولی مدارس دولتی چنین حقی ندارن