2726

از دیجی کالا برند فراگرنس ورد روسرچ کن مشابه اماراتی ادکلنای مشهور روداره مشابه همین جادور و ایفوریا رو هم داره.

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من ادكلن ولنتينو مشكي رو دارم.خيلي خاصه رنگ صورتيش بايد هموني باشه ك ميخاي

ممنون دوستان ادکلن های خوبی معرفی کردید بعضی ها رو استفاده کردم بعضی ها رو شنیده بودم یادم نبود.. دمتون گرم

مرررسی😍 آره اون خیلی خوشبوعه😍 آخرین بار که گرفتیش چند گرفتی؟

٨٥٠

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓
یا این.. 

اره مشكي اينو دارم ي گل مشكي داره

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓
کدوم رو میگی؟  چه شکلیه؟

اين بوش معركه

کدوم رو میگی؟  چه شکلیه؟

من مشكيشو شوهرم كادو تولد داد

ديگ گفتم ناراحت ميشه عوض كنم

اين رنگ ياسي تو دلم بود بوش عاليه