2733
2734

سلام دو روز ديگه سزارين ميشم.وحشتناك هم ميترسم چه توصيه هايي براي قبل و بعد عمل برام داريد.لطفااا راهنمايي تون رو از من دريغ نكنيد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
من خودم هنوز تجربه زایمان ندارم ولی همه میگن پمپ درد بگیر

دكترم همش ميگه خوابالو ميشي ولي من گفتم حتما حتما ميخام خدا كنه تاثير داشته باشه اخه يكي ميگفت هيچ تاثيري ندارع🙄🙄

2738
از شیاف دیکلوفناک فراموش نکن به تغذیت برس اصلا نذار یبوست بشی که بخیه هات خیلی اذیت میشن

من ٢٠ تا شياف ديفلوفناك ١٠٠ خريدم چند ساعت به چند ساعت بزارم كه درد نكشم؟؟؟

میگم بشرطی اینکه موقع عملت واسه منم دعا کنی. هم زچم راحت بیاد بعلم هم مشکلاتم حل بشن.......قبل اینکه بیمارستان بری خودتو حسابی شیو کن که اونجا نخان دوساعت بیان شیو کنن ....تو اتاق عمل خو هیچی بعدشم هیچی .اومدی بیرون اگه پرستارا یادشون رفت حتما بالشت رو از زیر سرت بردار.چون کمردرد و سر درد میشز تا ۲۴ ساعت بالشت بی بالشت....اولین بار که میخای از تخت بیای پایین اگه مثل من بد زخم باشی یکم سختته .قبلش حتمااااا یه چیز شیرین بخور .که بلند میشز قندت نیفته سرت گیج بره.تااااا میتونی راه برو که هر چی بیشتر راه بری .دردات زودتر تموم میشن و زودتر سرپا میشی

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
من ٢٠ تا شياف ديفلوفناك ١٠٠ خريدم چند ساعت به چند ساعت بزارم كه درد نكشم؟؟؟

برا چی خودت شیاف خریدی؟ خود بیمارستان مرتب میاد برات میزنه

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
به سلامتی، منم فروردین امسال سزارین شدم، نگران نباش به بعدش فکر کن که نی نی تو بغلته 

لطفا برام دعا كن همش فكر ميكنم زنده نميام بيرون

اصن شور و شوقي ندارم🥺🥺

2706