2733
2734
عنوان

یعنی شوهرم عقیم شده؟

1393 بازدید | 10 پست

سلام. من یک ماه و نیم روز بعد از عروسی باردار شدم و الان یه دختر ۶ساله دارم. واسه بچه ی دوم چون میخاستم تعیین جنسیت و ای یو ای کنم دکتر واسه شوهر ازمایش اسپرم نوشت که ۹۷ درصد اسپرماش غیر فعال بودن

با اینحال دکتر ای یو ای انجام داد. الان ۱۵روز میگذره و سه تا بی بی چک زدم منفی بودن

چیکار کنم؟؟؟  همش میگم اگه مشکلی داشتیم که به اون سرعت بعد از عروسی بچه دار نمیشدیم. نظرتون؟؟؟

من باراول سریع باردار شدم ولی شش ماهگی سقط شد الان چهارسال میگذره باردار نمیشم بادچندین بار ای یو ای ، شوهرمنم مشکل پیدا کرده دوبار عمل کرده

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من باراول سریع باردار شدم ولی شش ماهگی سقط شد الان چهارسال میگذره باردار نمیشم بادچندین بار ای یو ای ...

درسته هزینه ش به اندازه ی ای وی اف سنگین نیست. ولی واقعا هزینه بره و واقعا ای یو ای درد وحشتناک داره. میترسم دوباره برم

2738