2726

بچه ها من اتفاقی این تایپیک و پیدا کردم موهام داره روز به روز داغون تر و کم پشت تر میشه به معنای واقعی کچل میشم من زیاد اینجا نمیام بی زحمت من و تو گروه ت ل گ رام ی تون ببرین و این که آیا شما از این محلول نتیجه گرفتین.ممنون از کمک هاتون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من دو ماه کامل زدم الان ریزش شدید گرفتم !! هر روز میزدم ! هر روز حمام ! اولش عالی بود ولی الان داره به شدت میریزه ! هر روز زیاده! ههفته ی سه بار کافیه ! من دو ماه اول عالی بود خدایی ریزشخییلیی کم نزدیک به صفر !!! حالا انگار کلش جمع شده و باهم داره میریزه   خلاصه که میخوام کمش کنم هر روز نرم حمام !! روغنم و حنام عالی هست و فرمولشم عین فرمولی که نوشته بودن درست کردم مخصوص موهای چرب ! دمنوش هایی که گفتن بخورید نخوووردم ! همیین ! در شرف کچلی ام  

محلول هیدرومونواکسید ۲ درصد بگیرین  از داروخونه خیلی مفید و موثره

اسمش ماینوکسیدیل هست فکر کنم ! البته شاید اینی ام که شما گفتی یه مدلشه ! من نشنیدم اینو ! تا روزی هم که بزنی مفیده ! به محض اینکه نرنی همش میریزه حیف...

من دو ماه کامل زدم الان ریزش شدید گرفتم !! هر روز میزدم ! هر روز حمام ! اولش عالی بود ولی الان داره ...

موهاتون پر پشت و تار موهاتون کلفت تر شده بود! و این که رشدتون زیاد شده بود؟

اسمش ماینوکسیدیل هست فکر کنم ! البته شاید اینی ام که شما گفتی یه مدلشه ! من نشنیدم اینو ! تا روزی هم ...

اره همین خخخخ با یه چی دیگ اشتب گرفتم

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم