1464
1411
عنوان

خانما ی چیزی راجب ستایش بیاین 🤣🤣

1047 بازدید | 36 پست

فقط اون مصاحبه اخرش ک مردم برا سریال و کل شخصستاش عش و ضعف میکنن🤣🤣🤣🤣

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤

وای منم موندم

طرف میگه بهترین سریالیه ک تو عمرم دیدم😐داداش اشتباه داری میزنی

نگاهم با پستت کرد برخورد 👀.. خدا مرگت بده حالم ب هم خورد😖😷...I've been the archer, I've been the prey..screaming who could ever leave me darling, but who could stay??***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1436

ما ک تا تموم میشه تلوزیونو خاموش میکنیم

آقایونی که درخواست دوستی میفرستین ، واقعا درونه من چه چیزی میبینین ک فکر میکنین میشینم درد و دلتونو گوش میکنم  اگه خیلی دلتون پره خب برید بشینین تو دسشویی  با تشکر مرسی اه  
1432
بیچاره محمد و حشمت رو اواره کرد دلم به حالشون سوخت اصلا براش مهم نبود اونا بعد ازدواج این چیکار میکن ...

وایییییی ارههههه .

یه دختر 👸که عاشق نم نم بارون☔☁وقهوه ترکه☕

بهشون میگن که اینطور جواب بدن

واقعا معلوم نیست؟

مثلا یهو شیش نفر پشت هم میگن ستایش تونسته دووم بیاره تو این جامعه زباله چون حجابشو حفظ کرده!

فک کردن ما تو این جامعه نیستیم حالیمون نیست

1474
یه دیقس ستایش تموم شده نودو نه درصد تایپکا  راجع به  ستایش.    

ن باور کن من تاحالا تاپیکشک نزده بودم 

مونتهی دیدم هیچی تاپیکی راحع به این مورد نیست گفتم ی کم بخندیم 

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤
ن باور کن من تاحالا تاپیکشک نزده بودم  مونتهی دیدم هیچی تاپیکی راحع به این مورد نیست گفتم ی کم ...

نه تو رو نمیگم کلی میگم ستایش تموم شد منم آن بودم.یهو سه چهارتا باهم تایپک زدن.وای طفلکی محمد وای فلان وای بهمان.  پح ددوجنا

من غصه را شادی کنم   
1450