2733
2734
عنوان

بیایین اخر ستایش بهتون بگم چی می شه

| مشاهده متن کامل بحث + 2754 بازدید | 96 پست
خدایش این دیگه خیلی تابلوئه یکی هست که از ادم بدای داستانه هست ننه هم داره که بعد رفتنش چی میشه بعد ...

اره دیگه واقعا تابلوس

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم
وای وای از املت نگو که دلم خونه فهمیدی تاپیک بعدیم چی شد شوهرم دستگاه قند خریده بود تست زدیم قندم ۱۲ ...

ای بابا مراقب باش عزیزم برای رفع گرسنگی چیزایی که کالری منفی دارن بخور مثل سبزیجات یه مدتم برای کنترل قندت رژیم بگیر 

خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای بابا مراقب باش عزیزم برای رفع گرسنگی چیزایی که کالری منفی دارن بخور مثل سبزیجات یه مدتم برای کنتر ...

ب نظرت معده گشاد من با چهار تا شوید سبزی پر می شه اخه 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭خدایا چرا همه خوراکی های خوشمزه دنیا قند و چربی داره اخه

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم
2728
املت قند داره؟چيش قند داره؟

املت قندش کمه ولی نون سنگگ که بله بله می کردم می دادم پایین پر قنده

2738
سنگك؟خيلي نون سالميه كه

نه بابا دلت خوشه ها اولا که الان سنگک ها پر جوش شیرین ادم می خوره ترش می کنه دوما هر کربوهیدراتی قند زرتی می بره بالا برنج و ماکارانی و سیب زمینی و همه انواع نان و میوه ها کلی کرب داره و قند می بره بالا حالا سنگگ ی کم از نون های دیگه بهتره ولی تا ی لقمه اش نه مث من که نصف بیشتر ی نون خوردم 

چه دلیل مزخرفی بخاطر تیتراژ ......‌

نگو این حرف اومدی تاپیکم حرمت من استارتر نگهدار

2706