2737
2734
عنوان

محمدددد😢😭😭😭😭 ستایش واقعا کهعععع😟😟

| مشاهده متن کامل بحث + 807 بازدید | 46 پست
الهی مامانش از دست داد 😭😭😭😭😭 پیر زنیکه میمرد تحمل میکرد؟

ازونا حرفا بودا عشقم

مگه زن دل نداره باید زندگیشو هرجوری که دوست داره بکنه 

همیشه لبخند بزن  اینو بدون به اون چیزی که میخواهی میرسی  برای رسیدن همگی به آرزوهاشون یه صلوات بفرس تا اینجا اومدی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

محمد فصل قبل عاشق یکی از دخترا صابر شده بود

نه ازش بزرگترن...حتی نازگل هم از اونا کوچیکتره

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53
ازونا حرفا بودا عشقم مگه زن دل نداره باید زندگیشو هرجوری که دوست داره بکنه 

😐فقط جمله بندیت🤣🤣🤣🤣چی چی و بکنه؟؟؟

Si vous tapez ce texte dans Google Translate maintenant pour connaître sa signification, je voulais dire que vous êtes très au chômage
2731
ازونا حرفا بودا عشقم مگه زن دل نداره باید زندگیشو هرجوری که دوست داره بکنه 

من معتقدم زنی که شوهرش میگیره باید اونم دلش بمیره بچسب به بچه اش...خدا یکی یار یکی...

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53

حالا اینکه سریال ایرانیه هیچ،کلا ربطی ب واقعیت نداره

ولی تو واقعیت ی زن با داماد و پسر بزرگ میاد زن یه پسر مجرد بشه؟پسر مجرد عاشق ی زن ۵۰ساله میشه مثلا؟

حتی اگه همچین بشه هم هیچ شباهتی بهم ندارن یکی کوه تجربه و اون یکی تازه اول ازدواجشه

⛔ 🚫 ⛔جون مادرت لایک نکن منو🙏صپاص
من معتقدم زنی که شوهرش میگیره باید اونم دلش بمیره بچسب به بچه اش...خدا یکی یار یکی...

آره این اعتقادم خوبه

ولی یکیش مثه مامانه خودم که بابام فوت شده ازدواج نکرد فقط بخاطر من ولی من دوست داشتم ازدواج کنه  ولی منم در کنارش باشم

همیشه لبخند بزن  اینو بدون به اون چیزی که میخواهی میرسی  برای رسیدن همگی به آرزوهاشون یه صلوات بفرس تا اینجا اومدی  
2738
آره این اعتقادم خوبه ولی یکیش مثه مامانه خودم که بابام فوت شده ازدواج نکرد فقط بخاطر من ولی من دوست ...

اخه بچه هم یه وقتی میره پی زندگیش اونوقت مامان بیچاره چیکار کنه تنها

جانا دلم ربوده ای فریبانه !
😐فقط جمله بندیت🤣🤣🤣🤣چی چی و بکنه؟؟؟

برو تسبیحتو بردار ببینم

زندگی عزیزم زندگیشو بکنه

اخه بچه هم یه وقتی میره پی زندگیش اونوقت مامان بیچاره چیکار کنه تنها

آره دیگه منم حرفم همینه ولی مامانم به خاطره من اینکارو نکرد قربونش برم

2706