2737
2734

چکار کنم الان شوهرمو بفرستم یعنی پیدا میشه

شکرت خدا 😍شکرت شکرت و بازهم هزاران بار شکرت روز ۲۱/۱۰/۹۸بهترین روز زندگیم بود .چرا چون گفتن سالمی وقراره بیای بغلم دختر ناز مامانی😍😍😚 .خدایا ازت میخوام به همه منتظرا یه بچه سالم بدی تا طمع خوش مادر شدن و مخصوصا دختردار شدن رو بچشن .شکرت هزاران بار که میوه بهشتو بهم دادی 

خیلی میترسم لکه قهوه ای با رگه خونی دیدم 

شکرت خدا 😍شکرت شکرت و بازهم هزاران بار شکرت روز ۲۱/۱۰/۹۸بهترین روز زندگیم بود .چرا چون گفتن سالمی وقراره بیای بغلم دختر ناز مامانی😍😍😚 .خدایا ازت میخوام به همه منتظرا یه بچه سالم بدی تا طمع خوش مادر شدن و مخصوصا دختردار شدن رو بچشن .شکرت هزاران بار که میوه بهشتو بهم دادی 

دکتر من میگه ایرانی خارجی هیچ فرقی نداره

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کجایی ؟من دو سه تا دارم خارجی

بوکان دورم 

دکتر من میگه ایرانی خارجی هیچ فرقی نداره

خارجی اثرش بیشتره ازقیمتاش هم میشه فهمید ی بسته سی تومنی کجا ی بسته دویست تومنی کجا.

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃
خارجی اثرش بیشتره ازقیمتاش هم میشه فهمید ی بسته سی تومنی کجا ی بسته دویست تومنی کجا.

من خودم خارجی استفاده میکردم ولی دکترم میگفت هیچ فرقی نداره 

ایرانی هم همون کارو میکنه

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
من خودم خارجی استفاده میکردم ولی دکترم میگفت هیچ فرقی نداره  ایرانی هم همون کارو میکنه

دروغ میگن.تاثیر خارجی بیشتره.

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃
2738
من تبریزم. .میتونم بفرستم برات فقط یه مشکلی ک هست آینه تا بیاد برسه از حالت جامد درمیاد نمیدونم بعدش ...

عزیزم ببین عکس میزارم برام خریده ببین از اینه