2703
2553
عنوان

ریا کار نیستم که😐

| مشاهده متن کامل بحث + 465 بازدید | 80 پست

افسانه..سلامتی نینی تو دلم

مرسی عزیزم،حاجت روا بشی💖

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مرضیه ام ,لطفا واسه اینکه بزودی خونه خوبی بخریم دعا کن .

واسه دوتا داداشام امین و حسین دعا کن ,دست به کار مهمی زدند ,ان شاالله که خیر  و برکت باشه واسشون .راستی اسم پدرم امیر ,میتونی بگی مرضیه دختر امیر....

التماس دعا

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2720
زهرا که پروفایلش پیتزاعه😘💖

😂عه الان خدا فکر میکنه شکموام

زهرا برای پول،درس،تپل بشم و کارم اوکی بشه

محصولات آرایشی و بهداشتی و درمانی•درمان جوش•لک صورت•اسکار جوش•منافذ باز•قطع ریزش مو و رویش مجدد موها•از بین بردن کامل چروک های صورت پنج سال بدون بازگشت•روشن شدن صورت•روشن شدن دست ها ،کشاله ی ران،زانو،ارنج و نواحی تیره ی بدن،پرپشت شدن موها،رویش و تقویت مژه و ابرو•روغن های گیاهی اصل:آرگان،ماکادمیا،زیتون،خشخاش.جهت مشاوره ی رایگان و سفارش محصول به ایدی تلگرام:nafismakeup1@ 
2714

من که مومن نیستم اما اسمم نرگسه

میگن اسامی مومنین رو که تو دعات میگی ارواحشون حاضر میشن وبرا شمام دعا میکنن البته اگه از دنیا رفته باشن

برا آقام دعا کن

من شیعم،حیدر آقامه  
2706