1648
1632
عنوان

ریا کار نیستم که😐

435 بازدید | 80 پست

تف به ریا امشب میخوام نماز شب بخونم اون قسمت ک باید برا چهل تا مومن دعا کنم

میخوام اسمای شمارو بگم

هرکی میخواد براش دعا کنم

اسمشو بگه بنویسم اگه دوست داشتید حاجتتونو هم بگید 

مثلا بغل اسمشم میگم ک خدایا فلان چیز و بهش اعطا کن😌💗

من آن گلبرگ مغرورم و ازین حرفا :)

زهرا 😍😘

محصولات آرایشی و بهداشتی و درمانی•درمان جوش•لک صورت•اسکار جوش•منافذ باز•قطع ریزش مو و رویش مجدد موها•از بین بردن کامل چروک های صورت پنج سال بدون بازگشت•روشن شدن صورت•روشن شدن دست ها ،کشاله ی ران،زانو،ارنج و نواحی تیره ی بدن،پرپشت شدن موها،رویش و تقویت مژه و ابرو•روغن های گیاهی اصل:آرگان،ماکادمیا،زیتون،خشخاش.جهت مشاوره ی رایگان و سفارش محصول به ایدی تلگرام:nafismakeup1@ 

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1522
8

عسل....به عشقم برسم    خیلی ممنون

من کجا باران کجا......و راه بی پایان کجا........؟!.....آه از این دل دل زدن تا منزل جانان کجا.......هر چه کوی ات دورتر دل تنگتر مشتاق تر............در طریق عشق بازان مشکل آسان کجا..........
1626

افسانه..سلامتی نینی تو دلم

مرسی عزیزم،حاجت روا بشی💖

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

مرضیه ام ,لطفا واسه اینکه بزودی خونه خوبی بخریم دعا کن .

واسه دوتا داداشام امین و حسین دعا کن ,دست به کار مهمی زدند ,ان شاالله که خیر  و برکت باشه واسشون .راستی اسم پدرم امیر ,میتونی بگی مرضیه دختر امیر....

التماس دعا

چه برکتی دارد دوست داشتنت خدایااا💗خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم           
1645