2703
2553
عنوان

عشقا بیاین واستون حمد بخونم 🌹

120 بازدید | 31 پست

عزیزای دلم بیاین واستون حمد بخونم شما هم دعاکنید اونی ک تو دلمه بشه ممنون از همتون😙 

انشاالله بهترینا واستون اتفاق بیفته ❤💖خوندم لایکتون میکنم خوشگلا😍

ی شب خسته و کلافه از کارای روزمره در حالی ک پسر کوچیکمو گذاشته بودم روی پام و تکونش میدادم ک خوابش ببره پسردوسالم اومد جلوم وایساد گفت مامان دُمّه هامو میبندی؟نگاش کردم اشک تو چشام حلقه زد گفتم آره ک میبندم عمر مامان!با بستن آخرین دکمه، ی قطره اشک از رو گونم سر خورد اومد پایین...وقتی داشتم دکمه هاشو میبستم ب این فکر کردم ک چند سال دیگه پسرم اونقدر بزرگ میشه ک دیگه ب دکمه نمیگه دُمّه و اون روز قطعا خودش دکمه هاشو میبنده همون لحظه دلم واسه لحظه ای ک دکمه هاشو میبستم تنگ شد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

خیلی استرس دارم این دومین تاپیکم درمورد این موضوعه انشاالله دعاهای شما انرژی مثبت جذب کنه

ی شب خسته و کلافه از کارای روزمره در حالی ک پسر کوچیکمو گذاشته بودم روی پام و تکونش میدادم ک خوابش ببره پسردوسالم اومد جلوم وایساد گفت مامان دُمّه هامو میبندی؟نگاش کردم اشک تو چشام حلقه زد گفتم آره ک میبندم عمر مامان!با بستن آخرین دکمه، ی قطره اشک از رو گونم سر خورد اومد پایین...وقتی داشتم دکمه هاشو میبستم ب این فکر کردم ک چند سال دیگه پسرم اونقدر بزرگ میشه ک دیگه ب دکمه نمیگه دُمّه و اون روز قطعا خودش دکمه هاشو میبنده همون لحظه دلم واسه لحظه ای ک دکمه هاشو میبستم تنگ شد...

برای من خواهشا دعاکنیدتومشکل بدی افتادم اونقدتوشوکم ک حتااشکمم درنمیادمبهوتم توروخدا دعاکنیدب هرزبونی ک نزدیک خداهستید

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
برای من خواهشا دعاکنیدتومشکل بدی افتادم اونقدتوشوکم ک حتااشکمم درنمیادمبهوتم توروخدا دعاکنیدب هرزبون ...

واست حمد خوندم و دعا کردم انشاالله مشکلت حل بشه عزیزجان

2706