2726
عنوان

کیا کف خونشون یا خونه ی یکی از نزدیکانشون پارکت لمینته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2401 بازدید | 77 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره پاركت ساس داره ولي لمينيت اصلااا چون مواده من خيلي راضيم عشقه لمينيت

مال ما لمینته. ولی اول تابستون ساس داریم. کمه ها نه زیاد. در حد یکی دوتا که ببینم سریع سم پاشی میکنیم. 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین
2728
لمینته یا چوبه؟؟؟

لمینت. ولی من راضیم.  شیکه به نظرم. 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین
لمينيت از مواده پاركت از چوبه پاركت خوب نيست اب بهش ميخوره بو ميگيره ساس ميندازه من خونم ي ساله ل ...

جاهایی که مبل میزاری یا کمد یه چیز سنگین فرو رفتگی ایجاد نمیکنه؟؟؟

اخه انگار کارتونیه😣

مال ما لمینته. ولی اول تابستون ساس داریم. کمه ها نه زیاد. در حد یکی دوتا که ببینم سریع سم پاشی میکنی ...

عزيزم لمينيت پلاستيكه

محاااله اصلا ساس داشته باشه

حتما پاركته

درصمن ساس با سم پاشي هم نميره

ساس بدچيزيه

جاهایی که مبل میزاری یا کمد یه چیز سنگین فرو رفتگی ایجاد نمیکنه؟؟؟ اخه انگار کارتونیه😣

ن اصلا هيچي نميشه لمينيت

خيليم مقاوم و شيك و گرمه

با پاشنه بلندم شده راه برم روش

جاهایی که مبل میزاری یا کمد یه چیز سنگین فرو رفتگی ایجاد نمیکنه؟؟؟ اخه انگار کارتونیه😣

میزتلویزیون ما پایه هاش یه جور ناجوریه. اگه رو زمین هلش بدیم، خط میندازه رو لمینت.  ولی خوب ما زیرش یه چیزی چسبوندیم، خط نندازه. ولی تاحالا جایی له نشده. 

اهان یه چیزی،  فوم زیر لمینت هم مهمه. نمیدونم از خود لمینته یا از فومش  بعًصی لمینتها یه چی روشون بیفته زمین بد صدا میدن. مثلا سویبچ از دستت بیفته صدا میده بد. مال ما اینطور نیست.

منم سه ساله خونه رو لمینت کردم عالیه قبلا سرامیک بود زیرش قوم سایلنت انداختم اصلا صدا نداره خیلی باه ...

عكسشو بفرست

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
2706