2410
2553

مال ما لمينته

افتضاحه خواهر نكن كه بعد از يه مدت چرق چرق صدا ميده ديوونت ميكنه

من با هر قدمى كه برميدارم يه فحش به سازندش ميدم

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

ما ۷ ساله داریم.  یه جاهایی که اب میریزه مث جلو حموم و جلو سینک یه کم بدفرم شده ، ولی زشت نیست. موقع لمینت کردن یکی دو بسته اضافه نگه دار، بعد چندسال عوض کن. 

اوایل تابستون ساس داره 😁😁 سم پاشی میکنیم میمیرن. 

مال ما رنگش یه طوریه سالی یه بارم دستمال نکشی معلوم نمیشه. 

خوشگل و شیکه.

من دوست دارمشون.

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین
خونه ما سرامیکه.منم خیلی  پارکت و لمینت دوست دارم سیوال منم هست. البته فکر کنم پارکت چوبیه، لم ...

لمينت پلاستيك فشردس

لعنتى بد چيزيه بددددد

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد

پارکته

قشنگه ولی ب من حس قطار میده..هی قژ قژ

البته من ب سرامیک ترجیحش میدم

سرامیک زمستون گرمایش از کف نباشه خعلی بده

اگر اینو میبینی برای نیت خیری که تو ذهنمه یک صلوات مهمونم کن❤به انرژی مثبتتون ایمان دارم😍😍
2714
ما ۷ ساله داریم.  یه جاهایی که اب میریزه مث جلو حموم و جلو سینک یه کم بدفرم شده ، ولی زشت نیست. ...

ساس😳 مطمئنى؟؟؟؟؟؟ 

نصابش خیلی باید ماهر باشه. مخصوصا نصاب قرنیز دور .چون اونه که یه جوری محکمش میکنه که جیرجیر نکنه. برا خود لمینتها هم باید هواخور بذارن برا تابستون که منبسط میشن. 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین
ساس😳 مطمئنى؟؟؟؟؟؟ 

اره مطمئنم. سم پاشی میکنیم میرن. 

2706