1472
1411

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

1436

ما ۷ ساله داریم.  یه جاهایی که اب میریزه مث جلو حموم و جلو سینک یه کم بدفرم شده ، ولی زشت نیست. موقع لمینت کردن یکی دو بسته اضافه نگه دار، بعد چندسال عوض کن. 

اوایل تابستون ساس داره 😁😁 سم پاشی میکنیم میمیرن. 

مال ما رنگش یه طوریه سالی یه بارم دستمال نکشی معلوم نمیشه. 

خوشگل و شیکه.

من دوست دارمشون.

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین

پارکته

قشنگه ولی ب من حس قطار میده..هی قژ قژ

البته من ب سرامیک ترجیحش میدم

سرامیک زمستون گرمایش از کف نباشه خعلی بده

اگر اینو میبینی برای نیت خیری که تو ذهنمه یک صلوات مهمونم کن❤به انرژی مثبتتون ایمان دارم😍😍
1447

نصابش خیلی باید ماهر باشه. مخصوصا نصاب قرنیز دور .چون اونه که یه جوری محکمش میکنه که جیرجیر نکنه. برا خود لمینتها هم باید هواخور بذارن برا تابستون که منبسط میشن. 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین

لمينيت از مواده

پاركت از چوبه

پاركت خوب نيست اب بهش ميخوره بو ميگيره ساس ميندازه

من خونم ي ساله لمينيته عااليه

عشق ميكنم باهاش

عقايد مثل كفشه😊كفشتونو بزور نكنيد پاي بقيه
ساس😳 مطمئنى؟؟؟؟؟؟ 

اره مطمئنم. سم پاشی میکنیم میرن. 

1474
اره پاركت ساس داره ولي لمينيت اصلااا چون مواده من خيلي راضيم عشقه لمينيت

مال ما لمینته. ولی اول تابستون ساس داریم. کمه ها نه زیاد. در حد یکی دوتا که ببینم سریع سم پاشی میکنیم. 

لمینته یا چوبه؟؟؟

لمینت. ولی من راضیم.  شیکه به نظرم. 

1457