2733
2734
عنوان

بیایین باهم برای هم دعا کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1879 بازدید | 145 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@درمسیرخدا     @مامانیییی    

سلام گلم,ان شاالله و بحق خاتم انبیا محمد مصطفی,صلوات علیه,و امام حسن مجتبی,هر چه زودتر به خواسته قلبیت برسی.

۱۴۰۰صلوات و ۱۴۰بار سوره توحید .

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2731
سلام گلم,ان شاالله و بحق خاتم انبیا محمد مصطفی,صلوات علیه,و امام حسن مجتبی,هر چه زودتر به خواسته قلب ...

فدات بشم گلم ان شا الله حاجت روابشی 

خدایا شکرت خدایا مرسی که هستی خیلی دوست دارم برای سلامتی و ظهور صاحب الزمان یه صلوات 
2738

من 30سالمه ومجردم باهر خواستگار قلبم شکست و کلی اشک ریختم براتون دعا میکنم شما هم منو زیاد دعا کنید من 500صلوات و 100توحید میخونم ، 

من دیگه ناراحت هیچی نیستم چون تمام امور زندگیم رو به خالقم ،به خدای یگانه سپردم همونی که بهم زندگی داده پس به خودش سپردم تمام زندگیم رو،از شما هم میخوام برای حاجت من دعا کنید چون دعای دیگران درحق هم زودتر مستجاب میشه اجرتون با امام حسین
من 30سالمه ومجردم باهر خواستگار قلبم شکست و کلی اشک ریختم براتون دعا میکنم شما هم منو زیاد دعا کنید ...

درکت میکنم

خدایا شکرت خدایا مرسی که هستی خیلی دوست دارم برای سلامتی و ظهور صاحب الزمان یه صلوات 

برا منم دعا کنید همین الان شوهرم بیاد نازمو بکشه منت کشی کنه و آشتی کنیم.اخه نقشه کشیدم براش

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
من 30سالمه ومجردم باهر خواستگار قلبم شکست و کلی اشک ریختم براتون دعا میکنم شما هم منو زیاد دعا کنید ...

چرا وقتی خاستگار میاد ناراحت میشی عزیزم؟

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!

ان شالله حاجت روا شید منم مشهد ام ان شالله برم حرم واسه همه نایب زیاره میشم اگر خدا بخواد

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2706