2703
2553
عنوان

از محصولات رولون برای مو راضی هستین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 31630 بازدید | 33 پست
بچه ها جونا ماسک مو استفاده اش چیه ؟ برای ریزش مو و تقویت مو هم خوبه ؟ یا فقط ساقه مو رو جلا می ده
من موهام خیلی می ریزه . همین طور دسته دسته میومد تو دستم
الان درست یک هفته هست که این اقدامات رو انجام دادم احساس می کنم تو حموم دیگه کمتر می ریزه
شامپو آلپسین ضد ریزش خریدم
تونیک موی سینره خریدم
دیگه همش موهامو از پشت نمی بندم باز می زارم
درجه سشوارم رو کم کردم
حالا رنگ موم رو می خوام عوض کنم یه رنگ موی خوب بدون عارضه بدون آمونیاک یا گیاهی بهم معرفی کنین
آخه من شنیدم همین رنگ موی رولون بدون آمونیاکه ! این درسته؟
بعدش بدون آمونیاک بودن رنگ مو یعنی چی ؟ یعنی خیلی سالمه و باعث ریزش مو نمی شه
فرق رنگ موی گیاهی با رنگ موی بدون آمونیاک چیه
رنگ موی رولون رو کسی استفاده کرده؟؟؟؟؟؟
helen جون من مش نکردم تا حالا ولی شاید یه راهی باشه دوباره موهات خوش حالت و براق شه عزیزم

ملینای عزیز رنگ موی گیاهی من screen و olive رو شنیدم که موها رو براق هم می کنن
دوباره میسازمت وطن ... اگر چه با خشت جان خویش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ملینا جان آمونیاک ماده خطر ناکیه و از راه پوست به راحتی جذب بدن میشه و هزار تا مشکل می تونه ایجاد کنه واسه همین رنگ های بدون آمونیاک رو ساخت .مخصوصا واسه خانم های باردار خیلی آمونیاک ضرر داره

اوراآل و رولون هر دو بدون آمونیاک هستن
اما اینکه رنگ بدون آمونیاک بگیری دلیل نمیشه که موهات نریزه ها .شاید ریزش موت علت دیگه ای داشته باشه
ماسک مو برای تقویت ساقه موئه
البته تو تبلیغا ادعا میشه که بعضی محصولات واسه ریشه هم خوبه اما دکترا می گن همچین چیزی وجود خارجی نداره و تبلیغ الکیه
مو باید با خوراکی تقویت بشه
2714
مرسی هلن جون
من با یه سری کارایی که کردم ریزش موهامو ظرف همین یه هفته کمتر کردم حالا معلوم نیست کدومش باعث بهتر شدن اوضاع شده . به هر حال محکم کاری بهتره شاید ریزش مو از همین رنگ موهاست . حالا که آمونیاک برای بدن مضره چرا یه رنگ سالم تر انتخاب نکنیم
دیگه رنگ موی سالم کسی سراغ داره؟
من اینا رو فعلا شنیدم
توتوناج نوول
کرامر کالر
لورال
گارنیه
ملینا جون
تونیک آلپسین رو 14 خریدم
قرصی که من برای ویتامین روزانه استفاده میکنم بسته 10 تایی اش 6800 است
قرص زینک پلاس رو یادم نیست بسته ای چند خریدم
یک قرص دیگه هم دکتر پوست برام نوشت به اسم vital hair که ویتامین مخصوص موئه و فکر کنم حدود 15-16 بود
قرصی هم که شما مصرف می کنی رو یک خانمی به من معرفی کرد ولی مشاور داروخانه گفت یک مقدار ضعیفه بهتر از این هم هست که دارای جوانه گندمه و برای پوست و مو خیلی خوبه و من اونو میخورم اما اسمش الان یادم نیست

ملینا جون لینک تالگو که برات گذاشته بودم رو دیدی؟
نی نی پانی گلم آره لینک تالگو رو دیدم اما می دونم اونقدر گرونه که جرات ندارم زنگ بزنم ! تازه هر کدوم از رشته ها جدا جداست . واسه اینکه دکتر پوست بشی باید دونه دونه دوره ها رو بگذرونی.
مرسی از قیمتایی که گذاشتی . من فکر می کنم تغذیه ام بد نباشه واسه همین دنبال قرص مو نیستم زیاد . چونفکر کنم اگر مواد مغذی بدن کم باشه مو ریزش پیدا می کنه .
مرسی نی نی پانی جون
کل دوره هاش رو هم ؟ آخه مثلا واسه پوستای چرب و جوشی یه دروه داره واسهپوستای حساس یه دوره ... یعنی همه دوره ها رو هم می شه هفتصد ؟ اگه اون جوری باشه می ارزه
عزیزم من همه چیزو امتحان کردم به نظرم فولیکا مخصوص خشک و آسییب دیده عالیه تازه یکی از دوستام تو انگلیس زندگی می کنه اونم میاد ایران یه عالمه واسه خودش می خره و می بره ما که خیلی راضی هستیم هم بوش خوبه هم حالت موها رو خوشگل می کنه
2706