2737
2734

سلام دوستان. دیروز آزمایش دادم عدد بتام ۷۲ بود و امروز دقیقا روز پریودم بود که دچار لکه بینی خفیف شدم. ایا دارم بارداریمو از دست میدم؟ 

بتات‌پایین نبوده فردا هم آزمایشت رو تکرار کن ببین رشدش چجوریه با مشورت دکتر شیاف سیکلوژست استفاده ...

مرسی عزیزم که جواب دادی. دقیقا سال قبل هم همین اتفاق افتاد و لک داشتم بعد چند روز  بتام چهار شد خیلی استرس دارم. منتها دکتر هیچ شیافی بهم نداد گفت لک لانه گزینیه. الان دکتر نرفتم. خودم میتونم امشب شیاف بگیرم استفاده کنم؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بتات‌پایین نبوده فردا هم آزمایشت رو تکرار کن ببین رشدش چجوریه با مشورت دکتر شیاف سیکلوژست استفاده ...

در ضمن همسرم کم تحرکیه اسپرم داشت چند روز پیش عمل کرده با اینحال باز این مدلی باردار شدم

2728
عزیزم مبارکت باشه ولی لک بینی رو جدی بگیر. حتما برو دکتر

مرسی عزیزم اخه فردا دکترم نیست. ولی فردا میرم ازمایش ببینم بتام چه تغییری کرده بعدش انشالله میرم دکتر. دعام کن عزیزم

مرسی عزیزم اخه فردا دکترم نیست. ولی فردا میرم ازمایش ببینم بتام چه تغییری کرده بعدش انشالله میرم دکت ...

انشاالله بتات رفته بالا...نگران نباش و استرس نداشته باش

خدایا شکرت بابت فندوق کوچولو😊👼🤰 خودت صحیح و سالم حفظش کن 👨‍👩‍👧
2738
مرسی عزیزم که جواب دادی. دقیقا سال قبل هم همین اتفاق افتاد و لک داشتم بعد چند روز  بتام چهار شد ...

عزیززم‌میتونی شیاف بگیری میتونی آمپول پروژسترونم‌بزنی

فردا باز آزمایشم‌تکرار کن همون آزمایشگاه قبلی

ببین اگه روند رشد بتا خوب بوده شیاف رو ادامه بده و استراحت کن

اگه خدای نکرده روند خوبی نداشت قطع کن

تهرانی؟

عزیززم‌میتونی شیاف بگیری میتونی آمپول پروژسترونم‌بزنی فردا باز آزمایشم‌تکرار کن همون آزمایشگاه قبلی ...

پس الان به همسرم بگم شیاف بخره. فدات گلم. نه تبریزم

عزیززم‌میتونی شیاف بگیری میتونی آمپول پروژسترونم‌بزنی فردا باز آزمایشم‌تکرار کن همون آزمایشگاه قبلی ...

گلم، همسرم سیکلوژست پیدا نکرد میگه خارجیه پیدا نمیشه الان. چهار تا داروخونه سر زد. تا فردا استراحت میکنم بعدش میرم ازمایش. توکل بخدا هر چی اون بخواد.

گلم، همسرم سیکلوژست پیدا نکرد میگه خارجیه پیدا نمیشه الان. چهار تا داروخونه سر زد. تا فردا استراحت م ...

آره اول آزمایش بده اگه خوب بود میتونی آمپولشم‌بزنی

تبریزی برو پیش دکتر دانایی

2706