2737
2734
عنوان

رژیم کتوژنیک

1803 بازدید | 16 پست

سلام شبتون بخیر کسی هست که اینجا رژیم کتوژنیک داشته باشه؟ممکنه ی مقدار راهنمایی کنید؟درموردش تحقیق کردم و میدوتم اصول کارش چطوری هست و چطور باعث چربی سوزی میشه فقط ی مقدار سخت ب نظر میاد چون هم منابع غذاییش محدوده هم با ی اشتباه کوچیک از حالت کتو خارج میشه بدن. میخوان بدونم چقد راضی هستین و نتیجه گرفتید ممنونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
رژیمی که بگه میوه نخورو من نمیتونم قبول کنم شخصا

یک رژیم اصولی و ایده آله میوه هایی با کربو پایین مثل توت فرنگی

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
میشه ی مقدار برام توضیح بدید بدونم چطوری شروع کنم و بعداز چه مدت بدن میره تو حالت کتو و چربی سوزی شر ...

اول کربو روزانه ات و تا 100گرم کن بعد 50بعد 30و در نهایت کوتوژنیک زیر 20گرم

تا 2هفته دقیق رعایت کنی وارد فاز کت و میشی بوی دهنت خاص میشه یه بوی خاصی میده متوجه میشی لرزش دست و سرگیجه تا 1ماه بعد کاملا عادی میشه و سبک زندگیت میشه همه چیز بدنت تنظیم میشه یوبست نمیگیری و هیچ مشکل دیگه ای من پایین رژیم چکاب کامل دادم بدنم هیچ کمبودی نداشت

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
اول کربو روزانه ات و تا 100گرم کن بعد 50بعد 30و در نهایت کوتوژنیک زیر 20گرم تا 2هفته دقیق رعایت کنی ...

مثلا چ چیزایی واسه ناهار یا شام میخورید؟رب ممنوعه؟روغن زیتون میشه استفاده کرد جای روغن نارگیل چون گرونه دهن بوی بد میگیره؟

2738
مثلا چ چیزایی واسه ناهار یا شام میخورید؟رب ممنوعه؟روغن زیتون میشه استفاده کرد جای روغن نارگیل چون گر ...

من روغن معمولی استفاده میکردم ،گوشت و قارچ و سرخ میکردم ،تخم مرغ ابپز،گوشت ،مرغ ،یه ظرف بزرگ سالاد با سس ،کوکو سبزی ،کوکوی اسفناج و قارچ غذاهای مجاز و خودت باید خلاقیت داشته باشی با هم یه چیز در بیاری

اولش ک چربی بدن بالا میره وزن اضاف نمیشه؟

خیر به هیچ وجه ،پایه این رژیم چربی بالا هست و بعد پروتئین

دوروز نگهش داشتم امشب حالم ب شدت بد شد ضعف شدییددد تا دوتا دونه میوه خوردم یکم حالم جا اومد 😢

اوایل همینه اول باید تا 100برسونی بعد کمتر کنی

دوروز نگهش داشتم امشب حالم ب شدت بد شد ضعف شدییددد تا دوتا دونه میوه خوردم یکم حالم جا اومد 😢

@ketozist

2706