2737
2739

سلام دوستان من ۱۴ شهریور پریود شدم و از روز ۳ تا روز ۹ شبی دوتا لتروزول خورم..‌‌.

الان روز ۱۶ پری م    خیلی درد دارم نمیتونم راه برم  دردم بیشتر میشه    بیشتر تخمدان چپم درد داره بنظرتون طبیعه یا برم دکتر؟؟؟؟؟؟

برو دکتر اگه زیاده

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

لتروزول باعث تحریک تخمدان میشه ۴ حالت داره عزیزم

یا تخمدانات تحریک شده

یا موقع تخمک گذاریته

یا بارداری

یا کیست داری

به دکترت بگو

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸👇     لینک تاپیک های مفید🔗    ❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚

یعنی انقدر شدیده؟

من ماه پیش خوردم درد نداشتم ولی ی هفته مونده ب موعدم شکمم خ سفت شده بود اصلا سمت چپ نمیتونستم بخوابم.

کاش لااقل نتیجه میداد.مامانم نشدم😞

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2738

نرفتی سونو ببینی فولیکول چندتا داری؟

شاید یکیش کیست شده

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
رفتم تخمدان چپم سه تا فولی داشت بزرگ ترینش ۲۱ بود روز ۱۱ پری تخمدان چپم ۱ داش ۱۸ بود

احتمالا یکیش کیست شده .شایدااا

اگ باردار شدی ک خودش جذب میشه اگ خدا نکرده باردار نشدی ک با پری رفع میشه

اگ دیدی دردش غیرقابل تحمله برو دکتر

2706