2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
با چه روشی منظورتون هست؟ تزریق چربی من دیدم انجام دادن یکی از نزدیکان، خوب نبود چون صورتش خیلی بزرگ ...

روششو نمیدونم فقط شنیدم خوبه برای پوست و پوستو شفاف میکنه

گر نگهدار من آنست که من می‌دانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
من مامانم دقیقا اول ابان انجام دادن الان عصب یک طرف صورتشون طی جراحی یفت بیحس شده داره میره فیزوتراپ ...

وای چرا؟ 😮😮

گر نگهدار من آنست که من می‌دانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
2738

من لیفت صورت و فیشال انجام دادم ، برای جوانسازی و سفت شدن پوست صورته بستگی به چین چروک ها داره من چروکهای دور چشم و دور لبم انجام دادم و چون عمیق نبودن کاملا محو شدن البته من در کنارش ابرسانی هم انجام دادم پوستم خیلی بهتر شده همه این هارو مرکز لیزر موهای زائد دکتر محمدرضا حاجیان انجام دادم . 

اصفهانی های عزیز می تونید با خیال راحت از خدمات این مرکز لیزر استفاده کنید چون همه کارهاشون زیر نظر متخصص انجام میشه . 

من جراحی نکردم ولی با لیزر افتادگی ابرومو لیفت کردم و خطوط پنجه کلاغی دور چشممو درمان کردم. نه اینکه 0 بشه خطوطا ولی انقدر کم شده که فقط از جلو با دقت معلوم میشه. لیزرایی که رفتم چندسال پیش نتیجه خاصی نداشتن ولی این یکی که یماهه دارم میرم دستگاهش اگزیلیسه خیلی قویه تو همین یماه نتیجه داده و خوب شده . تو سعادت آباده مطبی که میرم. شمارشو میذارم براتون میتونید مشاوره رایگانم بگیرید ازشون ۰۹۳۶۹۰۹۵۳۰۳

مامان من یکسال پیش نخ لیفت آمریکایی گذاشته پیش دکتر طباطبایی نژاد تو سعادت اباد هنوزم عین روز اوله

کارش خوب بوده ؟ ماندگاریش چقدره ؟ درد نداشت ؟ منم میخوام انجام بدم یکم شقیقه هامو لیفت کنم خیلی دوس دارم . البته دوست منم این چیج رو بهم معرفی کرده میگه کارش خیلی خوبه دیگه نمیدونم https://www.instagram.com/clinic.pasargad/ باید یکی و بالاخره انتخاب کنم دیگه . 

2706