2733
2734
عنوان

کود کامل

508 بازدید | 9 پست

کود کامل

کودهای کامل یا کودهای متعادل به دلیل مقادیر نیتروژن ، فسفر و پتاسیم به اصطلاح خوانده می شوند. 

به عنوان مثال کودی که به عنوان “10-10-10” ذکر شده باشد ، به دلیل داشتن نسبت های مساوی ، یک کود متعادل خواهد بود.

یکی از آنها به عنوان “10-0-10” کامل تلقی نمی شود ، اما از آن به عنوان “کود ناقص” یاد می شود.

حفظ محیط زیست و ارگانیک

سلام دوستان امیدوارم که حالتون خوب باشه من به تازگی با یه سایتی آشنا شدم به اسم سایت جوانه  بان که در این سایت کلی مقاله در موردآموزش پرورش انواع گیاهان آپارتمانی، نکات مهم شرایط نگهداری از سانسوریا مهتابی، تکثیر کاکتوس و آشنایی با گل های مناسب باغچه خانه در فصول مختلف ،انواع کاکتوس خانگی، نحوه رشد آن ، نگهداری کاکتوس در منزل داره همچنین داخل سایتشون آموزش انواع ساخت تراریوم  کاکتوس و در بسته و آبی وجود داره.و همچنین فروش انواع خاک و کود به سراسر ایران رو هم دارند. خوبی این سایت اینه که مشاوره گل و گیاه به صورت آنلاین و مستقیم با متخصصان گل و گیاه هستش. حتما به سایتشون سر بزنید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام دوستان. من از ایران کود استفاده میکنم برای گل ها و گیاهام

محصولات وپروفرت هلند از بهترین کودهای موجود در بازار است و دارای تضمین کیفیت می باشد.

قیمت های مناسب

کیفیت بسیار بالا

بسته بندی ۲، ۱۰ و ۲۵ کیلویی

محصولات موجود :

NPK 20-20-20

NPK 12-12-36

NPK 10-52-10

NPK 15-5-30

نیترات پتاسیم

نیترات کلسیم

مونوپتاسیم فسفات

سولفات پتاسیم

سولفات منیزیم

سولفات منگنز

www.irankood.com

2731

سلام دوستان باغدار، آزمایشگاه و داروخانه کشاورزی نارنج اسپادانا برای بهبود احوالات باغ شما مشاوره تلفنی می دهد. شما می توانید در مورد بارددهی و برنامه کودی ویژه درختان خود از مهندسان کشاورزی این مجتمع مشاوره ی کاملا رایگان بگیرید. همچنین نارنج اسپادانا بسته ای از کودها و قارچ کش های کاملا ارگانیک و زیستی را دارد که در سازگاری کامل با محیط زیست است.

2738
کود کامل پادیاب : https://paadyab.com/ که واقعا عالی و درجه یک هستش، من گرانوله می خرم، بعضی وقت ها ...

چقدرررررر کودهاشون خوبه این شرکت پادیاب

واقعا معجزه میکنه. همه اون چیزهایی که یک گیاه لازم داره رو دارن. بعد جالبیش اونجاست که کودهای مختلف با کاربردهای مختلف دارن