2410
2553
عنوان

سیسمونی رو خودمون میخریم خانواده شوهرمو چکار کنم🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 665 بازدید | 57 پست

دلیلی نداره خونواده شوهرت در حریان باشن😑😑

پدرم سایه ی سر بود و مرا نور امید😭 پدرم رروشنی محفل ما چون خورشید😭 پدرم خنده به لب بود و همه فهمیدند😭 بعد او خنده به لبهای من و ما خشکید😭😭😭 بابایی بابای مهربونم دلتنگتم😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو مگه بچه رو از خونه پدرم اوردم؟  بچه خودمونه  خرجشم گردن پدرش  والا نیاز به توضی ...

ازبس دعوا راه انداخته سر مسائل مختلف مادرشوهرم ازش میترسم 😒

پسرم همه زندگیمه💕خدایا خودت مواظبش باش
2720

واااا خب جوابشونو بده

تو این مسائل هن ازشون میترسین؟؟؟؟ بگو بچه شوهرمه الحمدالله هم پول داره هن عرضه و مردونگی هم عاطفه پدری خودش برای بچمون خرید میکنه. پدر و مادرم به قدر کافی به زحمت افتادن و ما به خودمون اجازه نمیدیم حتی فکر اینکه اونا بخوان برا بچمون خرید کنن به سرمون بزنه

یعتی که اونام اجازه ندارن فکر و خیال کنن

خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
شوهرم نمیتونه نگه اب میخوره بهشون خبر میده 

عوووو بس بگو مادرتم یه چیزایی بخره یا حداقل خو ت یواشکی از طرفه مادرت بخردیگه شوهرت اونا رو نره بگخ

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
2714

ما هم خودمون خریدیم شوهرم گفت درک نمیکنم این رسمای مسخره رو بچه ی ماعه اونوقت کس دیگه باید وسایلاشو بخره؟

البته مامانم کلی لباس خریدا .اما وسیله درشتارو خودمون گرفتیم به کسیم نگفتیم چه لزومی داره عالم و ادم بفهمن ؟

اولا که رسمه خانواده عروس برای اولین بچه بخره سیسمونی، اگر شوهرت میخواد بیشتر هزینه کنه که پولو از بابات بگیر بزارید روش بیشتر هزینه کنید بخرید، ولی دیگه منت اینکه نخریدن نیست روی خانوادت

مِث یِه پُــروتون فکر کن همیشه مُثـبـت +
شوهرم نمیتونه نگه اب میخوره بهشون خبر میده 

بگو یا چفت و بست داشته باشه دهنت یا میگم خودشون بخرن. 

من بدونم شوهرم دهن لقه نمیذارم بخره

پدرم سایه ی سر بود و مرا نور امید😭 پدرم رروشنی محفل ما چون خورشید😭 پدرم خنده به لب بود و همه فهمیدند😭 بعد او خنده به لبهای من و ما خشکید😭😭😭 بابایی بابای مهربونم دلتنگتم😭
واااا خب جوابشونو بده تو این مسائل هن ازشون میترسین؟؟؟؟ بگو بچه شوهرمه الحمدالله هم پول داره هن عرض ...

چه جواب خوبی این خوبه

پسرم همه زندگیمه💕خدایا خودت مواظبش باش
2706