2733
2734
عنوان

آموزش دلبری

509 بازدید | 40 پست

#آموزش_عشوه  #دلبری

✅لوندیه یک زن به شادبودنشه...مردهااززن های شادخوششون میاد...انقدشادباشیدکه اگه یه روزحالتون بدبودیاازدست همسرتون ناراحت شدین کاملامشهود باشه..واینجوری همسرتون تلاش میکنه که ناراحتتون نکنه😉

✅لباس خوابتون جداباشه توروخدابالباسی که آشپزی میکنیدوبوی قیمه قورمه میده کنارهمسرتون نخوابید😁

✅نیازی نیست ۱۰۰تومن بدیدیه عطربخریدبلکه چندتاعطرمتنوع ۲۰تومنی بخرید...هربارازیکیشون استفاده کنید(متنوع باشید)

✅هفته ای یکباریه سفره شاهانه پهن کنید

✅لطفالطفاچندتاسفره رنگی بخریدوهروعده ازیکیشون استفاده کنید(متنوع باشید)

✅تزیینات غذاآقایون رابه وجدمیاره...لطفاغذارانریزیدتویه سینی بیارین وسط سفره..برای اینکه حال ظرف شستن ندارین😤

✅حتمانباید۲۴ساعت آرایش کنید...فقط ظاهرتون تمیزومرتب باشه..اینجوری وقتی آرایش میکنیدتفاوتش حس میشه

✅به پوست دست وصورتتون کرم بزنید

✅خط اتوی لباس همسرتون مثل چاقوبرنده باشه

✅توهرکاری متفاوت باشین وخلاق تاتوچشم شوهرتون بیاین...یه جوری باشین نتونه شمارو باکسی مقایسه کنه

✅حتماحتماخودآرایی رایادبگیرین

✅یه زن لوندنمیزاره همسرش بدون صبحونه ازخونه بیرون بره...اگه اهل صبحانه خوردن نیست یه چنگ بادوم...گردو...تخمه...بریزتوجیبش....یایه لقمه کوچیک بده دستش

✅به خودت اهمیت بده..خودتودوست داشته باش...به خواسته هات اهمیت بده

✅خودتوتودل خانواده همسرت جاکن...بهشون احترام بزار...(بعدتاثیراتش راببین)

✅به همسرت وابسته نباش...کنه نباش...

مستقل باش...

✅یه نامه براش بنویس وازکوچکترین کارهای خوبی که انجام داده وازتمام صفات خوبش تعریف کن...روی صفات بدش،زوم نکن

✅نیازنیست هفت قلم آرایش داشته باشین همینکه روی بدنتون موی زائدنباشه درالویته...اصلاح صورت وتمیزی ابرومهمه

ما معمولا چیزهایی که همسرمون ازمون دریغ می‌کنه را هیچوقت فراموش نمی‌کنیم و به خوبی یادمون میاد، ولی شده تا حالا از چیزی که بهتون داده و شما ازش قدردانی نکردید، یادتون بیاد؟!!!

▪️ با خودتون میگید:

زنمه، وظیفشه خونه را تمیز کنه!

▪️ با خودتون میگید:

شوهرمه، وظیفشه که خرجی خونه رو بده!

▪️ با خودتون میگید:

تولدم بوده، شق‌القمر نکرده که کادو خریده!

👈 حتی اگر همه چیزهایی که شما میگید درست باشه که نیست، باز هم قدردانی رابطه شما را با همسرتون بهتر می‌کنه، سلامت روان خودتون را بالا نگه میداره و اصلا حال و هوای زندگیتون رنگ و بوی دیگه‌ای به خودش می‌گیره و از همه مهمتر این روابط و به فرزندانتون یاد می‌دهید...

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
یه چیزی هم که هست زنی که به صورت زوری و تصنعی سعی داره دلبری کنه اثر عکس داره و جلف و نچسب می شه

چرازوری.

آدم وقتی عاشق باشه راحت انجام میده بعضی کارارو.

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚
2706