2726
عنوان

جعبه قاشق جهازتونو نگه داشتید ؟ بدرد میخوره ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 993 بازدید | 105 پست
مال منم همینجوری همینجاس دقیقا یعنی زشته😂 بنظرم خودم تا الان که خوب بود🤕

فك كنم خيلي بده😂

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بابا خوبه راحت جلو دستته واسه من انقد جای سختیه قید استفاده کردنشو میزنم

اره خدايي راحته......زشت نباشه ابرو بره😂راحتي ب چ قيمتي؟؟؟؟بهم بگن نديده😂😂😂😂

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
2728
واقعا داری بهش میگی یا روی شوخی میگی جعبه رو گذاشته رو اپن 😐

😂😂😂😂😂

خانما میدونین همین جعبه ها چن قیمتشه؟

نندازین دور اگه جنس خوبی داره بذارین تو دیوار بفروشین

تازگیا جهاز نخریدین خبر از قیمت ندارین حتی پول جعبه هاشم حساب میکنن

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

حالا چمدونشو نخری نمیشه؟🤔

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست

عاااااااااشقتونم دوستون دارم خيلي مهربون و نازين🌹😍🥰♥️

ماله من هنوز توشن. هروقت مهمون بیاد کم بیارم میرم از توش درمیارم از هرچیزی ۱۲ تا دم دستمه بقیش تو ...

اسم پروفایلت😋😋

پدرم سایه ی سر بود و مرا نور امید😭 پدرم رروشنی محفل ما چون خورشید😭 پدرم خنده به لب بود و همه فهمیدند😭 بعد او خنده به لبهای من و ما خشکید😭😭😭 بابایی بابای مهربونم دلتنگتم😭
حالا چمدونشو نخری نمیشه؟🤔

بايد قاشق هارو بريزي تو پلاستيك😂😂😂

برش دارم از اينجا؟؟؟؟😂

همون کاری رو بکن که دلت میخواد.... باز میان میگن ایشششششش گذاشتی رو اپن😂😂

"دوستت دارم”، آن هم خیلی زیاد، اما فکر رفتن که به سرت زد حتی اگر پشیمان هم شدی، برو! دوستت دارم، آن هم خیلی زیاد، اما اگر دلت با دیدن دیگری لرزید، رها کن مرا. دوستت دارم، آن هم بسیار زیاد، اما سال‌هاست که فهمیده‌ام، کسی که به رفتن فکر میکند، از کسی که میرود بی‌رحم‌تر است …دوستت دارم اما اینبار اگه رفتی، برای همیشه برو... یه دردایی واسه سن و سالی که داشتم خیلی بزرگ بود... ولی با همون دردها بزرگ شدم و حلشون کردم! 
خانما میدونین همین جعبه ها چن قیمتشه؟ نندازین دور اگه جنس خوبی داره بذارین تو دیوار بفروشین تازگیا ...

اره راست میگی 200 اینا قیمتش بود

خدا کسی رو که دوست داره بیشتر امتحانش میکنه

من جز اون سرویس 18نفره یه 12نفره هم دم دست دارم 

واسه همین از سرویسم کم استفاده میکنم درنتیجه جهبه ش هنوز هست 

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
2706