1619
1632

چهارساله عروسی کردم به نظرتون نگه دارمش یا قاشق و ... رو جدا کنم اونو بفروشم با بدم کسی ؟

شما چکار کردین

خدا کسی رو که دوست داره بیشتر امتحانش میکنه

من نگه داشتم تازه رو اپن😂😂😂😂😂ابجيم ميگه بردار....

ببينين زشته؟بر دارم؟؟؟؟؟؟

تو ميتوانستى به چشمانم نگاه كنى و گلويم را با چاقويى تيز ببرى و من ميتوانستم در آخرين  نفس از تو بخاطر خونى شدن دستهايت معذرت بخواهم........

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

صاحب خونه ام  ولی برعکس نگفتی جیگرم 😶

😂😂😂

تو ميتوانستى به چشمانم نگاه كنى و گلويم را با چاقويى تيز ببرى و من ميتوانستم در آخرين  نفس از تو بخاطر خونى شدن دستهايت معذرت بخواهم........
1613

ما تو فامیل همه یه ماه بعد عروسی میندازن چون ما قاشقامونو تو کشو میذاریم راحتترم هس

عاشق شدن که مهم نیس                                    اینکه تااخر عمر عاشق بمونی و                             عاشق بمیری مهمه                                             عشق به قربون صدقه های اولش نیس                      به وایسادنای اخرشه

ماله من هنوز توشن.

هروقت مهمون بیاد کم بیارم میرم از توش درمیارم

از هرچیزی ۱۲ تا دم دستمه بقیش تو جعبه 

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂
8

والا من یه سرویس شش نفری هم برای خودمون خریدم 

سرویس بزرگه همین شکلی بسته است ، موقع مهمونی بزرگ‌ درمیارم 

کجا جا بدم اون همه قاشق چنگال و‌ چیز میز رو 

خدا جونم حل مشکلم فقط کار خودته 😉😚⁦❤️⁩           براتون صلوات می‌فرستم وقتی میبینم ولی حال ندارم بگم😁🧡
1626
دیگه رو اپن زشته خدایییش 😶

😂😂😂😂😂😂😂واي بر من🤦🏻‍♀️

1639