2733
2734

من بعد از ۲-۳روز امروز سرصبح بیدارشدم ببخشید رفتم دسشویی بعدش ۱ساعت بعد درحدمرگگگگ صعف کردم به حدی که گفتم اگه الان نخورم میمیرم چراجدیدااینجوری شدم بخدامیترسم نتونم رژیم بگیرم دیگه چیکارکنم بخدا اراده دارم برام مهم هست ۱۰کیلو کم کنم اما این ضعفو چیکارکنم ازمایشم دادم فقط ویتامین دی پایین بود که قرص میخورم چیکارکنم توروخدا کمکم کنین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من با ورزش و رژيم ده كيلو كم كردم .ماه اول كه كم ميخوردم اذيت ميشدم بيشتر سعي كن چيزاي كم كالري كه حجم معده رو ميگيره مثل (كرفس-هويج-بادوم خام-مغزهاي خام كلا )بخوري هروقت ضعف كردي 

ورزش بدنسازي هم حتما برو چون خيلي كالري ميسوزونه و زودتر جواب ميگيري

برنج هم فقط سه بار درهفته بخور اونم فقط ناهار٨قاشق 

شامتون هم زودترازساعت ٩بخور

اصلا جدیدا هی پشت گردنم عرق میکنه احساس ضعف دارم یهنی درحدی که هیچکس نمیتونه بهم بگه نخور میمیرم ازگ ...

من 56.200بودم ،الان ۵۳.۹۰۰هستم،از دکتر تغذیه هم دستور گرفتم اما خیلی ناپرهیزی کردم،از ۱۹مهر،شروع کردم،تا ۲۱آبان وقت داده،بشم ۵۳ فیکس،هوا سرده همش گرسنه میشم ،اگه طبق دستورش میرفتم الان ۵۲بودم ،ورزشی داده که با دوتا بچه نمیتونم برم پیاده روی،دوس دارم بشم ۵۰،باید عمل کنی دیگه،سه روز اول خیلی سخته،لرز و گرسنگی اما مث روزه بدنت عادت میکنه

2738

سالم خوريو ياد بگيريد اصلا لازم نيست گشنگي بكشيدا همون ساقه طلايي قند دارهو بيسكوييت كلا چيزه سالمي نيست دكتر تغذيه هم يه رژيمو پرينت ميكنه به كلي آدم ميده سعي كنيد سبزيجات و پروتيين بخوريد و اصلا به بدنتون سختي نديد مثلا من ناهارا معمولا سينه مرغ ابپز ميكنم كناره كته هر روزم برنج ميخورم اما بدون ذره ايي روغن يا كره يا ميرزا قاسمي درست ميكنم بدون روغن اينجوري نه به خودم سختي ميدم نه بدنم شل ميشه و دچار قحطي