2726

تقریبا یه هفته ست درد دارن بخدا دیونه شدم اینقد درد داره شنبه هم میرم غربالگری نگرانم چرا اینقد درد دارم ولی گاه گاه قطع میشه همیشگی نیست طبیعیه؟کسی مثه من بوده؟

خداجونمم  به امید ت هر چی به مصلحتمه برام پیش بیاد خودمو  میسپارم به تو ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
طبیعیه عزیزم کمر درد منم از هفته ۱۰ شروع شد

واقعا؟یعنی الکی نگرانم  همش فکر ناجور میکنم  تا الان درد داشتم ولی بعضی روزا داشتم این هفته یکسره دارم زیرشکمم سفت شده و انگار گرفته

واقعا؟یعنی الکی نگرانم  همش فکر ناجور میکنم  تا الان درد داشتم ولی بعضی روزا داشتم این هفت ...

اره عزیزم اگه منجر به خونریزی و لکه بینی نشده طبیعیه.

و اینکه باید با استراحت بهتر بشی و دردت کمتر بشه.

سعی کن فعلا کار سنگین نکنی و وسایل جا به جا نکنی و موقع استراحت رو کمرت دراز نکشی

❤❤❤خدا جونم میشه منو به اون چیزی که ته قلبمه برسونی؟❤❤❤

اگه لکه بینی نداری طبیعیه منم ۱۱ هفته و ۳ روز  هستم امروز رفتم دکتر گفت طبیعیه به خاطر بزرگ شدن بچه ست

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
منم 11 هفته هستم اما دکتر قرص داده گفته نباید درد زیادو تحمل کنی ولی هراز گاهی دردهای پهلو دارم کمه ...

اره من کلی درد پیدا شده تو این هفته 

اگه لکه بینی نداری طبیعیه منم ۱۱ هفته و ۳ روز  هستم امروز رفتم دکتر گفت طبیعیه به خاطر بزرگ شدن ...

درد زیاد دارم فقط که نگرانم کرده بود ممنون از راهنماییت

اگه لکه بینی نداری طبیعیه منم ۱۱ هفته و ۳ روز  هستم امروز رفتم دکتر گفت طبیعیه به خاطر بزرگ شدن ...

ممنون عزیزم رفتین غربالگری؟

ممنون عزیزم رفتین غربالگری؟

هفته بعد میرم 

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2706