2733
2734
عنوان

نامزدم كتكم زد هنوز يه ماهم نيست عقد كرديم

| مشاهده متن کامل بحث + 6164 بازدید | 156 پست
این آدم نمیشه یک عمر اخلاقش همینه اگه تحملشو داری چندسال دیگه خودت و بچه هات کتک بخورید بچه‌های عصبی ...

والا آدم مجرد بمونه که بهتره 

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هنوزم دیرنشده عزیزم زندگی خودتو خراب نکن تاعروسی نکردین و بچه دار نشدین ازش طلاق بگیر اگه هم عذرخواهی کرد و قربون صدقت رفت گولشو نخوری خواهش میکنم ازش جداشو.اگه جداشدی تو انتخاب بعدیت بیشتر دقت کن

حتی اگه خانوادت مخالف جداییتن با دعوا و زور هم ک شده ازش جداشو

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2738

رو خواهرش غیرت داره اون وقت رو تو نداره، ب نظرم قبل ازدواج بیشتر فک کن با بزرگترا در میون بذار ، حتما مشاور قبل ازدواج برید ، ادم از در جهنم برگرده بهتره تا اینکه بره تو جهنم بعد برگرده،

بعد یه عده میان میگن چرا میگین طلاق بگیر! خب آخه دیوانه است آدم با همچین مردی ازدواج کنه؟ از زندگیش سیره؟ اون که بچه داره مشکل داره مجبوره تحمل کنه جسم و روح و روان خودشو نابود کنه تو زندگی تا شاید بهتر بشه یا نشه همچین مردی  ولی شما که میتونی همین الان جدا شو خودتو و چند تا بچه رو بدبخت نکن تو رو خدا!

گلم کاش این کامنتا میتونستن واقعیت رو بهت بفهمونن ولی گمان نکنم متوجه حرف کسایی که میگن جداشو بشی😔

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
2706