2737
2734
عنوان

راهکار فراموشی

129 بازدید | 10 پست

بچه ها سلام

من تو تاپیکای قبلی هم باز مشکلم رو گفتم،نمیدونم چرا نمیتونم اونو فراموش کنم،هر روز خودش و دوست دخترش و میبینم تو دانشگاه خیلی اذیت میشم

جدیدا منو میبینه فرار می‌کنه که نبینتم

من خیلی اذیت میشم چطور به طور کل حرص نخورم از کارایی که میکنه،هر دفعه خودمو به بی محلی میزنم نگاه نمیکنم اما چون خیلی تنهام تو دانشگاه خیلی اذیت میشم...

توی دانشکده ما همه خیلی بازن من یکم تمایل مذهبی دارم اذیت میشم...چ کنم بچه ها؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همچنان محل نده

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
2728

راستش خیلی ناراحتم...

هر کاری که بشه فراموش کرد رو انجام دادم ولی وقتی میبینمش مخصوصا الان با دختر دیگه ای حالم بد میشه

قبلا شاگرد اول بودم ،بعد آشنایی باهاش بشدت افت کردم

رفتارهای متناقش دیوونم می‌کنه منو میبینه انگار جن دیده سریع می‌ره یه سمت دیگه که بهم سلامم نکنه

هیییی

2738