2737
2734
عنوان

تفریحات مادرانه - آرسو

894 بازدید | 50 پست

دلم خواست یکم بنویسم براتون ..

الان من چسبیدم ب شوفاژ و گوش میکنم ب سکوت خونه ...  

دخترم سرماخورده و بعد کلی نق نق و گریه تهشم با تاثیر داروهای خواب آورش خوابیده ..

شوهرمم خونه نیست

و

همه ی برقا خاموشه چون چشمام خستس .. از نگاه کردن ب شیطونیا و وای نیفته..وای نشکنه..وای نخوره بپره تو گلوش..وای..وای..وای...و .... 

یه کاسه انار دستمه ولی دلم نمیخواد بخورمش ک خرچ خرچ زیر دندونام دونه هاش صدا بدن و سکوت قشنگمو بشکنن چون گوشامم خستس ... 

کی درک میکنه حال الانمو؟

پست.اول.خار.نداشت#  

مادر_خسته#  

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

😊😊😊😊😊من

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.

خسته نباشی منم یک مادر خستم

خداقوت میگم به همه مامانا خصوصا مامانای نوزادنارس🥳..دخترک خوشکلم یک عدد نوزادنارس بود که باوزن یک کیلو، هفته۲۸ دنیااومد معجزه زندگیمه😇❤🙏❤️چشمهای تو👀آن کافه ی دنجی است،که قهوه هایش حرف ندارد❤️
2738
  اون کاسه انارو بده بمن نمیخوری

کارد بخوره شیکمت😒دختر انقد شکمو اخه

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
  اون کاسه انارو بده بمن نمیخوری

همیشه دنبال حاشیه ای .. بیاح🙄😂😂😂

اشک تو چشام حلقه زد ازین حجم خستگی    

تا این حد دیگه😂😂😂

من دیشب پسرمو بردم بخوابونم. ۲سالشه من خوابم برد اون پاشده بود رفته بود پی بازیش. یکی دو ساعت بعد باباش پاشده بره آب بخوره یهو دیده پسرم وسط سالن خوابش برده. قشقرقی به پا کرد که نگو عوضی

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  
اشک تو چشام حلقه زد ازین حجم خستگی    

به حال من باید عر بزنی فقط اشک تو چشم حلقه زدن جواب نمیده😂😂😂

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2706