2726

جنین دیده نشد و دور ساک حاملگیم خون بود  دوتا پزشک متخصص رفتم یکی کفت هماتوم باردارییه و طبیعیه و دومی گفت موندن و نموندنش پنجاه پنجاهه و بهم استراحت مطلق داد درصورتی که اولی گفت استراحت مطلقم نیاز نیست.لک بینی گاهی وقتا دارم الانم رفتم دستشویی یه ترشحی اومد که وسطش یه ذره لکه بود نمیدونم باخودم میکم شاید حنین بود که سقط شد😯

خدایا نی نی مو بخودت می سپارم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ساک حاملگی رو پنج هفته دید. یه جا بهم گفت احتمالا سقط کردی ولی رفتم پیش یه دکتر دیگه شیاف و امپول داد. لکه بینی هم داشتم ولی تو سونو مشخص نبود. هست هفته هم رفتم سونو برای قلبش. استراحت مطلق بودم فقط برای wcبلند میشدم

میشه واسه کنجد تو دلم یه صلوات بفرستید تا سالم بیاد بغلم......خدایا شکرررررت
ساک حاملگی رو پنج هفته دید. یه جا بهم گفت احتمالا سقط کردی ولی رفتم پیش یه دکتر دیگه شیاف و امپول دا ...

بچتون موند؟ منم استراخت میکنم دوهفته ولی استرس میگیرم سر هرچیزی. زیاد لک نمیبینم ولی امروز صبح و عصر یکم بود دکترم میکه طبیعیه مگراینکه خون بیاد که برامن خون نیس اما خیلی حس مزخرفیه ندونی بچت میمونه یانه

بچتون موند؟ منم استراخت میکنم دوهفته ولی استرس میگیرم سر هرچیزی. زیاد لک نمیبینم ولی امروز صبح و عصر ...

منم استرس داشتم ولی خب شیاف و امپولم استفاده میکردم. بله فعلا برام مونده ان شا الله تا اخرش خدا برام نگهش داره البته اگر به صلاحمه همچنین نی نی شما رو

منم استرس داشتم ولی خب شیاف و امپولم استفاده میکردم. بله فعلا برام مونده ان شا الله تا اخرش خدا برام ...

ممنونعزیزم خداروشکر.براتون چه قرصایی نوشته؟ لک میدیدید؟

ممنونعزیزم خداروشکر.براتون چه قرصایی نوشته؟ لک میدیدید؟

بله لک بینی داشتم ولی بدون علت بود یعنی هماتوم پشت جفت نداشتم. شیاف نوشته بود با امپول. الان دیگه لک بینیم برطرف شده و دارو هام تموم شد. برو متخصص زنان دیگه شاید نوشت برات

2706