2726

من اینقدر خسته میشم تو کارا خونه بعد ک شوهرم میاد میگه میگم بچه رو یه دقیقه بگیر میگه بخدا من از تو خسته ترم تو صبی گرفتی خوابیدی اونوقت من ساعت ۱۲شب میخوابم ساعت۷ بیدارم تازه نصفه شبا ده بار از خواب باید پاشم بخاطر بچه😞 اخرم میگن مگه چکار میکنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون خودشون یه روز خونه هستن میخورن میخابن فکر میکنند ماهم هر روز کارمون اینه😐

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️
2728

عزيزم بزار بنده خدا برسه خونه يكم خستگي در كنه بعد بچه رو بهش بده

من والا ازش كمك نميخوام فقط به چيزي دست ندنه خونه رو بهم نريزه

تيكر ارزوهامه و باردار نيستم🌷❤️❤️❤️❤️❤️  به ارزوهايم قول رسيدن دادم 💐

فقط یبار بچه رو بنداز گردنش برو برا خودت اونوقت قدرتو میدونه 

والا واس منم فکر میکرد میخورم میخوابم الان میگه خدایی حاصرم کل روز سرکار باشم ولی با بچه سر و کله نزنم

باز باران با ترانه محکم خورد رو در خانه در خونمون شکست🙁🙁🙁😕

مردا اکثراََ خودشونو عقل کل میدونن و فکر میکنن اونان که زحمت میکشن، حالا تا صبح براشون توضیح بده، یه گوششون دره و یکی دروازه  

"دوستت دارم”، آن هم خیلی زیاد، اما فکر رفتن که به سرت زد حتی اگر پشیمان هم شدی، برو! دوستت دارم، آن هم خیلی زیاد، اما اگر دلت با دیدن دیگری لرزید، رها کن مرا. دوستت دارم، آن هم بسیار زیاد، اما سال‌هاست که فهمیده‌ام، کسی که به رفتن فکر میکند، از کسی که میرود بی‌رحم‌تر است …دوستت دارم اما اینبار اگه رفتی، برای همیشه برو... یه دردایی واسه سن و سالی که داشتم خیلی بزرگ بود... ولی با همون دردها بزرگ شدم و حلشون کردم! 

خوب واقعا کار بیرون با کار خونه داری فرق داره ... 

اینکه لباس رسمی تنت هست . کلی مسیر رو توی ترافیک و گرما و سرما میری... هزار تا درگیری فکری و مسئولیت و اما و اگر ... بعد اون همه راه رو برمیگردی... 

خانم خونه دار هر وقت بخواد استراحت می کنه دوش میگیره و.... 

دقیقا مثه شوهر من. من ساعت ۳ صبح بخاطر بچه میخابم. دوساعت دوساعتم بیدار میشه بخاطر سیر. از صبحم پاشم بچه داری و خونه داری. بعد عصری بزور بچه رو میخابونم میاد بیدارش میکنه دودیقه بقلش میکنه بعد میندازه گردن من. بهش میگم بیدارش نکن تو که بقلش نمیکنی. میگه یعنی من بچمو بقل نکنم🙄🙄🙄🙄🙄

یه پیشنهاد جلو شوهرت کار کن 

ینی یه سری کارارو انجام نده و واقعا بخور و بخاب و وقتی شوهرت نیس خودتو خسته نکن بعد  وایسا شوهرت بیاد وقتی داره تلویزیون میبینه و لم داده جلوش انجام بده 

مث اتو زدن طرف شستن مرتب کردن کشو و اینا 

میبینه چقد کار داری تو خونه دیگه بهت نمیگه 

من اینجوری کردم نتیجه داد

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....

سیاست نداری دیگه

وقتی شوهرت خونه نیس قشنگ با بچت خوش بگذرون نزدیک اومدنش که میشه بچه رو بخوابون مشغول کار شو اونم که اومد تو رو در حال کار ببینه

بعضی مردا تا کاری رو جلوی چشمشون انجام ندی قبول ندارن

فکر کردن به تو💭.. با ارزش ترین سکوت من است💗
2706