2733
2739

با پوست جرخ کنم یا موستشو بگیرم؟

سیبش سفته اشکال نداره؟

جکار کنم خوشمزه بشه؟

مرسی عزیزان😘

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر همسر خوبم😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
لطفا طرز تهیه شو بگید منم لایک کنید جیگرا

من خودم درست بلد نیستم😃

میخوام تخماشو بریزم دور بقیشو چرخ کنم با یه کوچلو شکر بپزم یه کم هم رب انار اضافه کنم

نمیدونم خوب شه یا نه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

واااا چرخ چرا

با پوست بپزش بعد از صافی ردش کن و پهنش کن تو سینی

ولی سیب به تنهایی مزه خوبی نداره چندتا میوه ترش مزه و خوشرنگ هم قاطیش کنی خوب میشه مثل هلو و آلو

پادشاهی در خواب دید تمام دندانهایش افتادند!دنبال تعبیر کنندگان خواب فرستاد...اولی گفت: تعبیرش این است که مرگ تمام خویشاوندانت را به چشم خواهی دیدپادشاه ناراحت شد و دستور داد او را بکشند...دومی گفت: تعبیرش این است که عمر پادشاه از تمام خویشاوندانش طولانی تر خواهد بود...پادشاه خوشحال شد و به او جایزه داد!هر دو یک مطلب یکسان را بیان کردند اما با دو جمله بندی متفاوت...نوع بیان یک مطلب، میتواند نظر طرف مقابل را تغییر دهد... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

یعنی بصورت خام چرخ کنی؟. طرز تهیه ات رو بگو

ما خودمون میزاریم میجوشه بعد از صافی رد میکنیم سینی رو چرب میکنیم بعد میریزیمش تو سینی میزاریم خشک بشه

میشه واسه کنجد تو دلم یه صلوات بفرستید تا سالم بیاد بغلم......خدایا شکرررررت
2738

سیب چهار قاچ کن هسته هاش جدا کن.آب بریز حدود ی استکان و نمک یا شکر هر کدوم دوست داشتی بریز بذار خوب بپزه له بشه.

بعد بریز تو صافی آبش ک رد شد خود مواد هم خوب با دستت فشار بده تا پوره اش هم برا داخلش.

چند تکه کن بذار بپزه . بعد از آبکش رد کن . پوستش جدا میشه . بعد نمک و شکر بزن بزار توی سینی تا خشک ب ...

مرسی عزیزم❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گفتم شاید بهتر شه و راحتتر پخته شه پس چرخ نمیکنم😊

فقط قاچش کن و دونه هاشو بگیر و بپز همین

پادشاهی در خواب دید تمام دندانهایش افتادند!دنبال تعبیر کنندگان خواب فرستاد...اولی گفت: تعبیرش این است که مرگ تمام خویشاوندانت را به چشم خواهی دیدپادشاه ناراحت شد و دستور داد او را بکشند...دومی گفت: تعبیرش این است که عمر پادشاه از تمام خویشاوندانش طولانی تر خواهد بود...پادشاه خوشحال شد و به او جایزه داد!هر دو یک مطلب یکسان را بیان کردند اما با دو جمله بندی متفاوت...نوع بیان یک مطلب، میتواند نظر طرف مقابل را تغییر دهد... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
سیبا رو‌میخوای پست کن نمیخوایم فقط هسته ها و‌چوبشو در بیار بزار بپزه  وقتی پخت   سرد ...

مرسی عزیزم❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سیب چهار قاچ کن هسته هاش جدا کن.آب بریز حدود ی استکان و نمک یا شکر هر کدوم دوست داشتی بریز بذار خوب ...

باشه عزیزم

ممنونم❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706