2410
2553
عنوان

مامانم تو خیابون فحشم میده😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 515 بازدید | 25 پست
تو باهاش چجوری رفتار میکنی آخه بدبختی منم دلم زود آروم‌ میگیره یادم میره چه بدی هایی در حقم کرده

منکه زود ازدستشون شوهرکردم رفتم ولی متاسفانه ازشوهرم شانس نیاوردم 

هیچ رفتارخاصی نکن مبادا به خاطربدرفتاری هاشون تصمیم بگیری زودازدوااج کنی یا عجله کنی باهاش بیرون نرواصلا

گرنگهدارمن آن است که من میدانم 😍😍😍شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد💝💝💝
منکه زود ازدستشون شوهرکردم رفتم ولی متاسفانه ازشوهرم شانس نیاوردم  هیچ رفتارخاصی نکن مبادا به ...

ازدواج کردم نامزدم 

جهزیه اینام نگرفتن میگن برو‌ وضع مالی شوهرمم خوب نیس زیاد میگم کجا برم آخه نامرد😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه بار توی خیابون موردی مشابه شما دیدم 

مادری که به دخترش که بزرگ هم بود فحش میداد و دخترش سر به زیر میرفت و چیزی نمیگفت.

تنها چیزی که به ذهنم رسید این بود که اون دختر چقدر خانوم و فهمیده ست

گفتم که حداقل بدونی توی این شرایط کسی به دیده ی بد نگاهت نمیکنه

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
ازدواج کردم نامزدم  جهزیه اینام نگرفتن میگن برو‌ وضع مالی شوهرمم خوب نیس زیاد میگم کجا برم آخه ...

چی بگم 😢

منکه خودم مادرمو هیچ وقت حلال نمیکنم تازه این بخشی ازبدی هاشه

گرنگهدارمن آن است که من میدانم 😍😍😍شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد💝💝💝
2720
ازدواج کردم نامزدم  جهزیه اینام نگرفتن میگن برو‌ وضع مالی شوهرمم خوب نیس زیاد میگم کجا برم آخه ...

انشالله خدا خودش براتون جبران میکنه

زندگیتون پر خیر و برکت😘😘😘😘😘

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
من یه بار توی خیابون موردی مشابه شما دیدم  مادری که به دخترش که بزرگ هم بود فحش میداد و دخترش ...

الان اومد خونه مثلا داره منت کشی میکنه دیگه جوابشو نمیدم

میخوام برگردم نفرینش کنم دلم نمیاد

انشالله خدا خودش براتون جبران میکنه زندگیتون پر خیر و برکت😘😘😘😘😘

شوهرم خیلی خوبه همیشه هوامو داره ولی اگه خانوادم بذارن دووم بیارن این نامزدی رو خراب نکنن

شوهرم خیلی خوبه همیشه هوامو داره ولی اگه خانوادم بذارن دووم بیارن این نامزدی رو خراب نکنن

انشالله به خیر و خوشی میگذره و میرین سر زندگی خودتون و مستقل میشین

به خدا توکل کن عزیزم

2714
تو باهاش چجوری رفتار میکنی آخه بدبختی منم دلم زود آروم‌ میگیره یادم میره چه بدی هایی در حقم کرده

منم اون لحظه گریه میکردم بعضی موقع هاجواب میدادم قهرمیکردم فکرخودکشی میزدبه سرم.

بخدا الان به سرم زده بود پاشم برم خونه مادر شوهرم قهر😢

وای عزیزم درکت میکنم.ولی توروخدااین کارونکن هیچ چیززندگیتوبه خانواده ی شوهرت نگوهمیشه خانوادتوپیش اوناتاعرش ببر.چون‌توبامامانت اشتی میکنیدولی اوناهیچ وقت یادشون نمیره ودراولین فرصت سرکوفت میزنن.ایناهمش تجربس